Хороші замки обов’язково забезпечені сервісом(частина 1)

ключи к хорошим замкамМи живемо в стрімко мінливому світі-події останніх місяців це яскраво продемонстрували. Неможливо бути готовим до всіх складнощів, проте прагнути до цього треба. Тому, в ваших дверях повинні стояти хороші замки. І головною ознакою хорошого замку зараз є простий факт-чи забезпечений сервіс вашого замку в регіоні проживання.

 

Під сервісним обслуговуванням ми маємо на увазі наступне:

патентована платформа ключа
можливість оперативного Виготовлення дублікатів ключів
можливість перекодування замка під новий ключ, в разі втрати старого
можливість збирати кілька замків під Один ключ
можливість організації декількох замків в систему з різною ієрархією ключів
спадкоємність різних платформ у часі

 

Коротенько розберемо тези.

Патентована платформа ключа дає додаткову впевненість в тому, що без відома власника ключа зробити дублікат буде важко – сервісний центр ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ робити копію ключа при наявності пластикової карти, яка йде в комплекті поставки. На карті нанесена інформація про те, яку кодову комбінацію містить даний ключ. Фактично, дана карта служить свого роду посвідченням власника-ключ можна непомітно запозичити з кишені або ящика столу, а потім так само непомітно повернути. Кодову карту ми рекомендуємо зберігати десь разом з іншими важливими речами – документами, цінностями і т. д.

Можливість оперативного Виготовлення дублікатів ключів. У деяких виробників є важливий аргумент на користь вибору саме їх продукції – виготовлення дублікатів ключів понад базової комплектації виключно на своєму виробництві – свого роду додаткова підстраховка для патентованої платформи. Однак, в умовах обмеження або навіть розриву логістичних зв’язків цей аргумент показав свою повну неспроможність – ключ завжди потрібен вчасно, а не коли небудь потім, коли знову поїдуть поїзди і полетять літаки.

Можливість перекодування замка під новий ключ, в разі втрати старого. У разі втрати ключа завжди виникає питання-що робити далі. Міняти замок? Зробити додатковий дублікат і жити далі зі старим замком? Не робити взагалі нічого? У кожному випадку відповідь може бути різним, але оптимальним на нашу думку є перекодування – замок залишиться колишнім, зміниться тільки кодова комбінація всередині і власне ключ, які їй відповідає. Старий ключ, в чиїх би руках він не опинився, більше до замку не підійде, а вартість даної процедури буде найчастіше нижче, ніж покупка нового замку аналогічного класу.

Продовження в наступній замітці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *