Діти зламали автоключ? Зробіть дублікат в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Автомобільний ключ вимагає обережного та турботливого ставлення. Адже без його повної справності не лише завести, а й навіть потрапити в авто часто просто неможливо. Особливо це актуально для сімей, де є маленькі діти. Адже вони поки що не розуміють справжньої цінності і, граючись з речами, залишеними без належного нагляду, можуть пошкодити будь-що. Автомобільні ключі – не виключення.

Ось і черговий наш клієнт вже також засвоїв цю просту істину. Залишивши вдома ключі від авто без нагляду, він вчасно не помітив, як діти почали гратися ними. А коли почав їх шукати, ключі були вже пошкоджені.

Тож не гаючи часу, відразу звернувся в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням виготовити дублікат ключа до авто Seat Alhambra на заміну пошкодженого.

Наш локсмайстер-центр йому порекомендували колеги по роботі, які раніше замовляли у нас виготовлення дублікату автомобільного ключа та залишилися повністю задоволеними якістю та оперативністю роботи наших майстрів.

Наявність спеціального професійного обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) та бланків ключів дозоляє фахівцям «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовляти дублікати як звичайних автомобільних ключів, так і складних ключів з транспондером у найкоротші строки. При цьому забезпечується не лише найвища якість дублікатів, а й усі норми щодо конфіденційності та безпеки. Важливо і те, що все це робиться за помірні гроші.
KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Використання спеціалізованого обладнання KEYLINE® дозволяє оперативно, професійно та якісно виготовляти ключі до різних автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Отже, новий ключ до автомобіля Seat Alhambra нашого клієнта було виготовлено швидко та якісно. Наші фахівці перевірили його в машині на спрацювання в замку запалювання та передали клієнту. А він, в свою чергу, подякував нашим майстрам за, оперативність, якість, ввічливе ставлення та увагу до деталей.

Замовляйте виготовлення дублікатів автомобільних ключів в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48! Довіряйте безпеку свого авто професіоналам! Ми завжди готові допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *