ЩОДО ЯКОСТІ ЗАХИСТУ ДВЕРЕЙ…

Від правильного встановлення замків та фурнітури, а також якості виконаних робіт багато залежить чи зуміють вони при спробі зламати чинити опір та дати відсіч грабіжникам…

До магазину «ЛоксМайстер на Подолі» звернувся клієнт, до квартири якого намагалися вдертися злодії, порадити та допомогти як можна зміцнити безпеку дверей. З розповіді замовника його вхідні двері були обладнані досить надійними замками та мали певні елементи захисту, які повинні були не дати шанс грабіжникам. Але сталося навпаки…

Наш спеціаліст з монтажу замків виїхав на місце, щоб виявити слабкі місця у дверях та замках, через що злодії потрапили до оселі. Яке ж було здивування коли виявилося що захисна фурнітура була встановлена зовсім не правильно і таким чином вона не витримала опору зі сторони злодіїв.

А саме захисна броньована накладка врізного типу, монтаж якої потребує обов’язкового врізання у площину дверей та притягнення або до сталевого листа або до самого замка, була встановлена на поверхню МДФ-накладки без врізання. Грабіжникам достатньо було зруйнувати м’яку підоснову МДФу та перебити гвинти які кріпили протектор. Все!

Тобто, горе-майстри, які встановлювали двері залишили свого клієнта без захисту від силового вандального зламу.

Наш фахівець виправив ситуацію та перевстановив захисну фурнітуру як того потребують норми та вимоги безпеки. Наступного разу грабіжники не зможуть так легко пробратися до помешкання, бо тепер двері зможуть чинити справжній опір.

Отож хочемо зазначити наступне – встановлення дверних замків та елементів їх захисту – не просте завдання, а іноді й навіть складне, з яким може впоратися тільки професіонал своєї справи.  Багато сучасних  механізмів замків дуже складні, тому неправильно врізаний замок, з часом може бути причиною його поломки або не виконає своєї захисної функції. Ось чому монтажем замків повинні займатися фахівці, які мають практичний досвід з врізання замків різних виробників і моделей, також потрібні ґрунтовні знання механізмів замку.

Фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» вже понад 15 років мають справу з монтажем дверних замків. Встановлення замків нашими майстрами  гарантує якісну, тривалу роботу механізму та надійну безпеку і захист!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *