СКД на автозаправній станції

Раді повідомити, що нами проведено монтаж системи контролю доступу (СКД) на одному з об’єктів мережі автозаправних комплексів ТМ “БРСМ-Нафта” в м. Тернопіль. Це не перший монтаж СКД встановлений нами на автозаправку замовника.

На даному об’єкті  були встановлені:

  • Замок електромагнітний YLI YM-350TLED 12/24В накладний 350 кг. Має світлодіодну індикацію та таймер затримки. Призначений для використання у захищених місцях, таких як внутрішні приміщення з контролем доступу та зони обмеженого доступу всередині будівель, де немає загрози фізичної атаки. Може бути встановлений на дерев’яні, металеві та скляні двері.
  • Кронштейн YLI MBK-350L для вузьких дверей для можливості монтування електромагніту на профільні алюмінієві двері.
  • Радіоконтролер з двома пультами для керування дверима на відстані та з вулиці.
  • Перемикач стаціонарний біля робочого місця оператора АЗС для швидкого блокування/розблокування дверей в разі необхідності.

Протягом року це вже восьма АЗС де ми встановили такого роду систему контролю доступом. Працівники та завідуючі  заправок БРСМ задоволені практичністю та безперебійною роботою даної системи. Звернувшись за професійною консультацією до мережі магазинів з монтажем “Локсмайстер”, вони в результаті отримали найпростіше і водночас найефективніше рішення згідно їх потреб в замиканні дверей. Відповідно по гарантійному обслуговуванню не було жодного звернення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *