Дмитро Гордон: «Користуйтеся послугами ЛоксМайстер, щоб почуватись у безпеці»

Фахівці магазину ЛоксМайстер Поділ встановили СКД у редакції газети «Бульвар».
У офісі всеукраїнського видання змонтували майстер-систему на базі замкових циліндрів ізраїльського виробництва Mul-t-lock (мультилок) та фінського – Abloy (аблой).
Mul-t-lock (мультилок) та Abloy (аблой) є найбільш популярними замками у багатьох країнах. Адже окрім високої безпеки, що забезпечуються низкою технічних рішень, ці циліндри мають додаткові переваги, серед яких – можливість перекодування і мастеризації.
 
Останні сервісні операції здійснили локсмайстри магазину Локсмайстер Поділ у приміщенні редакції «Бульвару». Перекодувавши два циліндри Mul-t-lock (мультилок) та Abloy (аблой), фахівці з безпеки встановили ще дев’ять циліндрів Mul-t-lock (мультилок). Після чого об’єднали циліндри до майстер-систем.
 
Зручність СКД вже оцінили і співробітники видання, і його керівник – головний редактор «Бульвару», відомий український телеведучий та письменник Дмитро Гордон:
«Я керувався двома критеріями при виборі даної продукції – це надійно та зручно. Зручно, коли всі двері відриваються одним ключем. Про продукцію мені повідомив мій друг, який керує будівництвом наших об’єктів».
Продукцію безпеки Дмитро Гордон обирає за такими критеріями: «Безпека, дизайн та простота у користуванні». Ті три кити, які забезпечуються у ЛоксМайстер при формуванні асортименту продукції.
«Щоб почуватися у безпеці, користуйтеся послугами ЛоксМайстер», – зазначив керівник видання. Ми щиро вдячні нашому клієнту за довіру до мережі магазинів і надалі робитимемо все можливо для того, аби цю довіру виправдовувати.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *