У магазині Локсмайстер Київ-Центр виготовили 50 ключів для НСК «Олімпійський»

До магазину Локсмайстер Київ-Центр звернулися представники НСК «Олімпійський» із замовленням на виготовлення ключів. Отримавши завдання, локсмайстри виготовили і надали клієнтові 50 дублікатів протягом 3х годин.
Представник «Олімпійського» відзначив високу швидкість та якість виконання замовлення.
Нагадаємо, що одночасно на НСК «Олімпійському» можна розмістити більше 70 тисяч гостей. З огляду на необхідність відповідати найвищим світовим стандартам, для головної футбольної арени завжди ретельно обирають продукцію найвищої якості. Адже безпека на такому об’єкті повинна бути на високому рівні. Серед критеріїв представників «Олімпійського», за якими обрали Локсмайстер-центр, – можливість надання послуги з виготовлення ключів швидко та якісно, а також – безготівковий розрахунок. Таким вимогам у повному обсязі відповідає кожен магазин мережі ЛоксМайстер.
Фахівці ЛоксМайстер завжди оперативно та якісно нададуть послуги з виготовлення дублікатів ключів. Звернувшись до локсмайстрів всеукраїнської мережі магазинів, ви отримаєте не тільки якісну продукцію, але і будете впевнені в тому, що ніхто не виготовить несанкціонованої копії ключа.
У ЛоксМайстер оперативнота професійно виконають кожне поставлене клієнтом завдання.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *