ДОДАМО БЕЗПЕКУ У ВАШУ БУДІВЛЮ !

Дуже приємно коли результати твоєї праці приносять користь іншим людям. І ти відчуваєш що займаєшся потрібною справою !

Це відчуття приходить до тебе, коли задоволені клієнти знову звертаються з новими завданнями або радять вас іншим як надійного фахівця, який вирішить будь яку проблему !

Наш давній клієнт – Національний центр імені Олександра Довженко, де свого часу ми мали змогу обладнати системою контролю доступу не одне приміщення, знову звернулися до нас з черговим завданням .

Після обстеження об’єкту нашим майстром та вислухав побажання від замовника, ми запропонували необхідну комплектацію обладнання для встановлення надійної точки контролю доступу.

Взявши до уваги особливості конструкції  дверей була запропонована та встановлена система контролю доступу, яка складається з  електрорегелю  YLI  для замикання дверей у автоматичному режимі. Керування замком забезпечує контролер ROSSLARE за допомогою безконтактної картки або набиранням коду, кому як зручно. З помешкання офісу вихід для усіх вільний. Крім того, щоб двері були завжди у зачиненому стані, був встановлений дотягувач RYOBI.

Обладнання системи контролю буде працювати навіть коли у будівлі де який час не буде електрики, завдяки безперебійному блоку живлення.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» завжди готові надати дійсно професіональну консультацію у сегменті замикання та безпеки, порадити варіанти комплектації необхідного обладнання та надати послуги з якісного монтажу.

Звертайтесь до нас і ми допоможемо вирішити будь які завдання !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *