Захисний протектор DISEC MAGNETIC 3G від «ЛоксМайстер Київ-Центр» надійно захищає від зламу!

Провідні світові виробники замків зараз намагаються усіма можливими способами ускладнити злом, застосовуючи власні унікальні патенти, що робить цей процес вельми довгим і практично безглуздим, а ключі, в свою чергу, захищають від підробок, коли зробити дублікат без спеціальної картки неможливо.

Але як би не намагалися виробники посилити замки і циліндри, використовуючи високоякісні сплави та хитрі технології, від зовнішнього, іноді навіть жорстокого, впливу замки захищені доволі слабко. Вибивання, висвердлювання, скручування, якийсь час вони витримають, але рано чи пізно зламаються, і тоді відкрити двері можна буде викруткою.

Щоб захистити себе від цього, на ринку дверної фурнітури і, звісно ж, в  «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 широко представлені захисні протектори (броненакладки).

І саме захисний протектор ми запропонували встановити нашому черговому клієнту, який звернувся в наш локсмайстер-центр з проханням посилити рівень захисту вхідних дверей квартири.

Після ознайомлення з дверима клієнта та консультацій наших фахівців висновок був очевидний: попри наявність доволі якісних замкових циліндрів вони практично не були захищені, тому ми запропонували надійно їх захистити за допомогою сучасного рішення – інноваційного протектора з магнітним механізмом DISEC MAGNETIC 3G, який захищає серцевину замків та унеможливлює проникнення злодіїв усередину об’єкту,  перекриваючи доступ до замкової шпарини та унеможливлюючи потрапляння сторонніх предметів усередину.

Відмінною особливістю даного протектора є і те, що він має врізну конструкцію, яка порівняно з накладними протекторам є більш ефективною, оскільки протектор надійно топиться в полотно дверей, що ускладнює вплив на нього збоку, а також стягується крізь всі двері сильнішими гвинтами.

Магнітний механізм протектора включає три магніти всередині, кожен із яких має унікальне позиціонування на 360 градусів відносно центру, що повинні ідеально поєднатися з позиціонуванням полярних їм магнітів у ключі.

DISEC MAGNETIC 3G має антивандальну кришку, яка повністю перекриває свердловину циліндра в закритому стані та захищає циліндр від заштовхування сторонніх предметів та елементів за допомогою яких можна спробувати зламати замок. Таким чином, забезпечується надійний захист від відмичок. Адже, перш ніж почати роботу відмичками, зловмисникам необхідно отримати доступ до циліндра. А це займає час.

Під поворотною кришкою знаходиться протектор, який стає повноцінним захистом від свердління і грубого злому. Загартована пластина перекриває ту частину циліндра, яка обертається. Зовнішня частина корпусу броненакладки виготовлена з броньованої сталі, що захищає корпус від свердління.

Отже, після погодження з клієнтом, даний протектор було успішно встановлено. А клієнт, в свою чергу, подякував нашим фахівцям за дбайливе та уважне ставлення, професійний підхід до роботи та оперативність.

Важливо і те, що в разі потреби, ми завжди готові прийти на допомогу, здійснивши, за потреби, необхідне сервісне обслуговування, ремонт та весь комплекс робіт з монтажу придбаної продукції безпеки з наданням усіх необхідних гарантій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *