Додатковий сувальдний замок YALE® – відмінна якість за розумну ціну

Минулого року в асортименті мережі магазинів з монтажем Локсмайстер з’явились основні та додаткові циліндрові замки YALE® економ-серії.
 
Продукція YALE® швидко набула популярності на ринку України завдяки тому, що при невисокій ціні має хорошу якість.
 
Адже YALE® – це один із найвідоміших та найстаріших брендів у галузі замкової індустрії. На сьогоднішній день відомий більше ніж у 125 країнах світу.
 
YALE® – це бренд концерну ASSA ABLOY Group, світового лідера в області виробництва та продажу систем замикання і супутньої продукції безпеки. До складу концерну входить більше 100 компаній в 40 країнах світу.
 
Сьогодні мережа магазинів з монтажем Локсмайстер розширює  асортимент додаткових замків для вхідних дерев’яних та металевих дверей в економ-сегменті.
 
Представляємо Вам додатковий сувальдний замок YALE® Dead Lock 257L.
 
Корпус та внутрішні деталі замка YALE® Dead Lock 257L виконані зі сталі. Має захисну пластину корпусу.
 
Кількість сувальд складає 8. Сугальдні пластини дистанціоновані за допомогою спеціальних дистанційних шайб, які прокладено як між пластинами, так і між пластинами і корпусом замка.  Окрім того, в замку застосовано систему підпружинення сугальд за допомогою навитих пружин. Подібні системи застосовані в замках відомих виробників, таких як MOTTURA та CISA. Це забезпечує м’якість ходу ключа при замиканні-відмиканні замка.
 
Конструктивно замок виконано так, що ригельна каретка розташована між пакетами сугальд. Кожний пакет налічує по чотири сугальди, на кожну сторону замка (для внутрішнього та зовнішнього боку). Розташування каретки між пластинами сугальд значно підвищує захисні властивості замка з точки зору протистояння вандальним спробам відмикання за допомогою «зкручувача».
 
Позитивним моментом є і те, що у відкритому стані каретка не доходить до планки замка і ригелі не повністю виходять із корпусу замка. Це обумовлює здатність замка протистояти вандальним спробам «віджимання» дверей і здатність ригелів витримувати навантаження, що спричиняються спробами вибивання дверей.
 
Технічні характеристики:
–   Додатковий замок економ-серії для металевих та дерев’яних дверей.
–   Сталевий корпус із захисною пластиною
–   Кількість сувальд 8 (понад 65 000 кодових комбінацій)
–   BackSet – 60 мм
–   Глибина корпусу – 110 мм
–   3 ригелі діаметром 16 мм
–   Вихід ригелів – 34,5 мм
–   Торцева планка: обробка – нікель
–   Довжина ключа 70 мм
–   Комплектація: 3 ключі, зворотна планка
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *