Надійні циліндри, замки та двері – такою має бути реакція свідомого громадянина на ускладнення криміногенної ситуації у країні

Квартирні крадіжки у розпал відпускного сезону – такими повідомленнями навряд чи когось здивуєш. Справжня несподіванка трапляється тоді, коли домушники навідуються до вас додому. Тільки за останній тиждень правоохоронці затримали групи  квартирних крадіїв у Київській, Миколаївській та Львівських областях.
 
«Злочинне тріо очолював виходець із кавказького регіону. Трьох молодих людей затримали відразу після скоєння крадіжки з квартири. Здобиччю злочинців стали гроші, коштовності і дорогі речі. Як зазначають оперативники, на підготовку операції пішло кілька місяців. Затримані були обізнані з методами роботи міліції, тому уникали небажаних зустрічей. Окрім крадених речей у салоні машини знайшли цілий арсенал злочинного інструменту   відмичок та пристроїв для відкривання дверей. Попри очевидні докази затримані до кінця наполягали, що нічого про це не знають та не розуміють, що відбувається. За інформацією правоохоронців, після виходу з тюрми трійця не планувала заробляти чесним способом, а відновила злочинний промисел. Літній сезон зіграв їм лише на руку. Скориставшись тим, що люди масово поїхали на відпочинок, чолов’яги обчищали квартири по всій Україні». – зазначається на сайті kriminal.tv.
 
Наступною новиною на ресурсі є розповідь про столичних «діячів відмички і ломику»: «У Києві затримали банду домушників. Серед них четверо грузинів та один українець. Жертв обирали завчасно. За квартирою чоловіки спостерігали декілька днів. Чи немає там сигналізації, або ж сусідів, які навідуються до помешкання. На двері злодії кріпили так званні маячки. Якщо через кілька днів предмет залишався на місці, квартиру грабували. А на минулому тижні домушники пограбували ще й 3и автомобілі. Зараз чоловіки затримані. Їм загрожує до 6 років позбавлення волі. За попередньою інформацією на території України банда працювала з 2004 року».
 
Черговим  приводом задуматися над безпекою оселі є інформація про амністію, у зв’язку з якою невдовзі на волю вийде близько десятка тисяч засуджених до позбавлення волі.  Серед амністованих знайдеться чимало таких, хто стане на старий звичний  злочинний шлях.
 
Аби почуватися у власній оселі безпечно, експерти з безпеки ЛоксМайстер® радять негайно захистити власну оселю за допомогою високонадійної продукції замикання. У магазині запропонують двері, замки та циліндри, які дійсно чинитимуть опір спробам проникнення до оселі. Серед представленого є вироби фірм ABLOY (аблой),  MUL-T-LOCK (мультилок), ROSTEX  (ростекс), VACHETTE (вашет), KABA (каба) та інші. Представники магазину можуть виїхати на об’єкт та на основі огляду зробити висновок про першочергові заходи щодо забезпечення безпеки.
 
Не ставтеся недбало до власної безпеки. Рано чи пізно за  таку легковажність можна дорого заплатити.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *