Додатковий замок MUL-T-LOCK® Hercular: захисту багато не буває!

Якщо Ви бажаєте посилити захист дверей, встановивши додатковий замок, фахівці мережі «ЛоксМайстер» – завжди на варті Вашого спокою та готові запропонувати  надійне перевірене рішення – додаткові замки MUL-T-LOCK® (Ізраїль). 

Додаткові замки MUL-T-LOCK® (мультилок), представлені в магазинах мережі «ЛоксМайстер» моделями серії Dead Bolt: Hercular, Cronus, DBM, а також замком під циліндр Euro Din – М60. Дані замки призначені для установки в металеві та дерев’яні двері житлових та комерційних приміщень в якості додаткових механізмів для підвищення захисних властивостей дверей. 
 
Отже, коли до магазину «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернулися клієнти з побажанням встановити додатковий замок на вхідних дверях, наші фахівці, після виїзду на об’єкт та детального огляду, запропонували додатковий замок Dead Bolt Hercular на платформі Interactive+ одного з найбільших світових виробників продукції безпеки – компанії MUL-T-LOCK®
 
 
Замок підвищеної надійності Dead Bolt Hercular® – найбільш популярний та надійний додатковий замок для вхідних дерев’яних та металевих дверей. Він відмінно протидіє усім відомим формам кримінального нападу, є простим в монтажі, зручним, довговічним і надійним в експлуатації. Це дозволяє з легкістю використовувати його і в якості додаткового замка. 
 
В Dead Bolt Hercular® можуть бути використані високосекретні замкові циліндри MUL-T-LOCK® МТ5+, Interactive+, Classic. Виготовляється він як у вигляді "ключ-ключ", так і "ключ-тумблер". А широкий вибір кольорів обробки замка:  нікель сатин, титан PVD, коричнева порошкова фарба або антична бронза дозволяє підібрати замок практично до будь-якої дверної фурнітури ROSTEX®.
 
Dead Bolt Hercular® має наступні особливості:
Корпус із загартованої сталі;
Ригель із загартованими кульками; 
Опція: система світлофор 3in1 або VIP; 
► Комплектація: 3 ключі та кодова картка, які мають захист від несанкціонованого дублювання. 
  
Отже, після установки клієнти залишились максимально задоволеними і вдячними персоналу магазину «ЛоксМайстер Буковина» за надані послуги, а наші фахівці, в  свою чергу,  рекомендують приділяти належну увагу не лише додатковим, а й основним замкам, адже саме вони є головним елементом, здатним надійно захисти Вас та Ваше майно від небажаних гостей.
 
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент замків та замкових циліндрів провідних світових виробників продукції безпеки: MUL-T-LOCK®, ABLOY® та ін., включаючи найсучасніші технології безпечного замикання ENTR® та CLIQ®, здатні задовольнити потреби найвибагливіших покупців!
 

А у разі необхідності кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» готові також надати повний спектр супутніх послуг: консультації з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т .п., тому Ви завжди будете в повній безпеці!
   
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *