Посилення дверей гарантує спокій та впевненість!

Нещодавно до нас звернувся клієнт, який встановлював двері близько восьми років тому. Після виїзду нашого майстра на консультацію та ознайомлення з дверима виявилося, що встановлені раніше броненакладка та замковий циліндр Мul-T-Lock 7×7 вже не можуть ефективно протистояти злодіям. Тому було запропоновано замінити цю продукцію безпеки на більш сучасну, а саме: встановити замковий циліндр   Мul-T-Lock Interactive+, який, в свою чергу, закрити новим високоякісним італійським пртектором DiSec SFERIK BDS16 врізного типу. На останньому зупинимось детальніше.

Захисні протектори DiSec® – новий продукт на ринку безпеки України, який завдяки ефектному вигляду вигідно доповнює дизайн вхідних дверей, забезпечуючи прицьому неперевершений рівень безпеки та захищеності. 

Характерною особливістю протекторів DiSec® серії Sferik є сферична форма корпусу, яка унеможливлює злам трубою. Наступна особливість – всі протектори DiSec® є врізиними, тобто монтуються не на полотно, а безпосередньо на корпус замка. Протектор монтується із внутрішнього боку масивними болтами М8, що проходять крізь корпус замка і створюють монолітну конструкцію всередині дверного полотна. Крім того, ззовні протектора є шайба, що обертається і захищає циліндр від висвердлювання – достатньо поширеного способу зламу. 

Залежно від моделі, протектори DiSec® мають додаткові рішення: карбідні стержні, кульки та ребристу поверхню корпусу, що захищає від висвердлювання та масивне суцільне кільце навколо корпусу – від виламування відповідно.

Таки чином, вдалося комплексно посилити захист дверей,  які завдяки вишуканому італійському протектору не тільки виглядають більш стильно, а й забезпечують при цьому сучасний рівень безпеки, гарантуючи власнику спокій та впевненість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *