Додатковий замок = додатковий аргумент у боротьбі зі злодіями.

Кожен з нас хоче якнайкраще убезпечити свою домівку, аби не стати легкою здобиччю квартирних злодіїв. Отже у суперечці між Вами та шахраями додатковий якісний замок, встановлений у вхідні двері, може стати вирішальним аргументом, що забезпечить захист Вашої домівки. Бо побачивши висококласну продукцію безпеки, злодії уникатимуть спроб її зламу, оскільки це вимагатиме занадто багато часу та додаткових зусиль. І шукатимуть більш легку «жертву».

Тому коли до нас звернувся клієнт з проханням посилити захист вхідних дверей, ми, після ознайомлення з конструкцією, запропонували  встановити додатковий циліндровий замок, захистивши його якісним протектором. 


Таким чином, ефективне рішення для клієнта включало: додатковий  замок MUL-T-LOCK® Dead Lock 353P з захисним протектором MUL-T-LOCK® SL3 виробництва Ізраїль,  а також високоякісний замковий циліндр MUL-T-LOCK® Сlassic. 

Циліндри для замку MUL-T-LOCK® Classic – це базова модель циліндрів MUL-T-LOCK®, на основі якої  базується виробництво ряду інших моделей циліндрів компанії. MUL-T-LOCK® Classic виготовлені з використанням технології «Подвійний телескопічний пін», що передбачає 5 телескопічних пінів, а також мають спеціальні титанові стержні для захисту від свердління та потужну пластину із загартованої сталі для попередження від перелому навпіл, що додає корпусу надзвичайної міцності. 


Після погодження з клієнтом це рішення було успішно встановлене, а ми, зі свого боку,  радимо усім клієнтам подумати про надійний захист помешкання вже зараз, не відкладаючи вирішення цього питання на потім. Магазин «ЛоксМайстер на Печерську» завжди готовий запропонувати найкращі рішення, які забезпечать надійний захист Вашого помешкання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *