Розважальний центр «Блокбастер» – новий клієнт мережі «ЛоксМайстер»!

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» вже не один рік плідно співпрацює з торговельно-розважальними центрами. Серед наших клієнтів такі відомі ТРЦ м. Києва, як: "Універмаг "Україна", «Проспект»,   «Ocean Plaza», а також регіональні ТРЦ: «Подоляни» (м. Тернопіль), «Опера-Пасаж» (м. Львів), торговельні мережі «Metro Cash&Carry», «Велика кишеня», «Billa», «Мегамаркет», «Praktiker», «Adidas&Reebok» та ін. Відомо, що злагоджена робота торговельних об’єктів потребує чіткої організації простору. Адже необхідно ефективно контролювати периметр закладу, господарські приміщення, місця для розташування інвентарю, власних речей працівників тощо. І в асортименті мережі магазинів «ЛоксМайстер» представлена уся необхідна продукція, щоб надійно забезпечити захист цих об’єктів.
 
Ми раді повідомити, що новим партнером мережі «ЛоксМайстер», а саме магазину «ЛоксМайстер на Подолі», став популярний київський розважальний центр «Блокбастер». Причому вже за  перший місяць співпраці «ЛоксМайстер на Подолі» виготовив для РЦ «Блокбастер» більше 100 дублікатів ключів від різних приміщень!
 
 
РЦ «Блокбастер» знає, до кого звертатися, адже мережа магазинів «ЛоксМайстер» – це потужні сервісні центри, оснащені оригінальним обладнанням для виготовлення ключів. Фахівці наших сервісних центрів не лише оперативно та професійно надають послуги з виготовлення ключів будь-якого виду та ступеня складності, а й виготовляють ключі на базі ключових платформ MUL-T-LOCK MT5+®, Interactive+®, Classic®, 7×7®, що поєднують в собі характеристики механічних ключів та безконтактних карток доступу MUL-T-LOCK® SynerKey™. Це механічний ключ, в головку якого вбудовано транспондер системи контролю та управління доступом (тип транспондеру: EMMarine 125 кГц (сумісний з контролерами Rosslare) або Mifare 13,56 МГц), що є зручним для використання в будь-яких приміщеннях з великою кількістю людей.
 
 
 
Окремо зазначимо, що для виготовлення ключів в мережі «ЛоксМайстер» застосовуються лише якісні заготовки від провідних виробників KEYLINE® (Італія), SILCA® (Італія) та JMA (Іспанія). А патентовані ключі MUL-T-LOCK®, ABLOY® виготовляються виключно із застосуванням оригінальних заготовок.
 
 
Важливо і те, що діяльність професійних сервісних центрів «ЛоксМайстер» сертифікована у відповідності до встановлених державою нормативів, тому у наших партнерів нема причин турбуватися щодо безпечності цих операцій.
 
Окрім дублювання ключів, фахівці мережі «ЛоксмМайстер» готові допомогти вирішити будь які питання щодо розмежування та організації безпечного доступу,  а також надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 

Отже, ми бажаємо нашому новому клієнту – РЦ «Блокбастер» – плідної та цікавої роботи та запрошуємо киян цікаво та активно провести дозвілля та оцінити різноманіття розваг для дітей та дорослих. А ми, в свою чергу, будемо робити усе можливе, щоб дозвілля було не лише цікавим, а й безпечним!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас! 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *