Додатковий захист – Ваш спокій на час літньої відпустки!

Літо – не лише час приємних відпусток. Для квартирних злодіїв – це чи не найспекотніша пора. Бо коли власники квартир у від’їзді, набагато простіше організувати пограбування квартири або заміського будинку. А щоб Ваша власність не стала легкою здобиччю шахраїв, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 в першу чергу радять приділити додаткову увагу безпеці свого житла.

Саме з таким проханням до нас звернувся черговий клієнт, який перед відпусткою вирішив посилити безпеку власного помешкання, аби не стати жертвою злодіїв.

Тож після детального ознайомлення з системою безпеки, встановленої на дверях нашого клієнта та всебічних консультацій з клієнтом, з огляду на конструктив та особливості вхідних дверей було прийнято рішення встановити високоякісний додатковий замок для вхідних дверей MUL-T-LOCK® Omega Exagon (Італія).

Назва «Exagon» обрана виробником не випадково. Це слово грецького походження означає «шестикутник» і саме таку форму мають ригелі замка.

Ригелі, яких замок має чотири (товщина кожного 13,5 мм.), виготовляються зі зміцненої сталі, що в поєднанні з їх дещо незвичною шестигранною формою не тільки забезпечує міцність замка, а й надає йому масивного вигляду.

Циліндрова секретна частина даного замка не виступає за поверхню дверного полотна і додатково захищена броненакладкою товщиною 12 мм., що вберігає його від свердління, а додаткова захисна пластина корпуса замка закриває доступ до механізму управління ригелями. Броненакладка і додаткова захисна пластина постачаються в комплекті із замком. Варто також зазначити, що зворотна планка має довжину 230 мм., яка здатна перекрити практично всі монтажні отвори від старих замків – це означає, що замок можна успішно встановлювати як в нові двері, так і без будь-яких проблем замінити ним раніше встановлений замок.
Всередині замка встановлений шестеренчатий циліндровий механізм Omega®, який забезпечує плавну роботу замка і значно зменшує навантаження на ключ.

Варто зазначити, що замок MUL-T-LOCK® Omega Exagon постачається із карткою власника, яка містить унікальний ідентифікаційний код, за яким можна виготовити дублікати ключів у сертифікованому сервісному центрі. Дублікати виготовляються виключно при пред’явленні картки власника.

Замок може бути встановлений у будь-які металеві або дерев’яні двері товщиною не менше 45 мм. і не має сторонності (ліво-правий). Не дивлячись на те, що MUL-T-LOCK® Omega Exagon класифікується як додатковий замок, не виключена можливість його використання у якості основного. Важливо і те що даний замок також може бути включений до системи «Майстер-ключ».

Узагальнено додатковий врізний замок MUL-T-LOCK® Omega Exagon має наступні переваги:
– високосекретний циліндр з патентованими ключами;
– броненакладка і захисна пластина;
– шестеренчатий циліндровий механізм;
– швидке перекодування циліндра користувачем;
– компактні розміри;
– можливість встановлення в металеві/дерев’яні, ліві/праві двері.

Отже, MUL-T-LOCK® Omega Exagon – повноцінний замок з високосекретним механізмом і максимальним рівнем захисту від зламу, який здатен унеможливити несанкціоноване проникнення у ваше приміщення. І саме його після затвердження клієнтом було оперативно та якісно встановлено фахівцями нашого локсмайстер-центру.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» вкотре наголошують: не провокуйте зловмисників, подбайте про додатковий захист помешканням перед відпусткою. Це збереже і майно, і нерви. А за найменших сумнівів у безпеці помешкання звертайтесь до нас в магазин. Ми завжди готові допомогти і порадою, і конкретними діями. Безпека клієнтів – це наш основний пріоритет!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *