РОЗПРОДАЖ ЦИЛІНДРІВ MUL-T-LOCK 7х7 ТА MUL-T-LOCK CLASSIC!

Технології не стоять на місці!

Те що було іноваційним кілька років тому, наразі вже є морально застарілим.

Ця теза стосується і дверних циліндрів від провідного виробника Mul-T-Lock.

Без перебільшення легендарні ключові платформи Mul-T-Lock 7х7 та Mul-T-Lock Classic на сьогодні вже є морально застарілими по вагомій причині – закінчився термін дії патенту профілю ключа, а це в свою чергу не дає 100% гарантію, що дублікат ключа не зможуть зробити несанкціоновано. Замість них компанія Mul-T-Lock розробила нові патентовані платформи Mul-T-Lock Integrator та Mul-T-Lock ClassicPro відповідно.

Встановлені замки з патентованими ключами, які можна виготовити тільки в авторизованих сервісних центрах і тільки за наявності кодової картки, є дуже дуже важливими для безпеки приміщень та для спокою власників. Хоча, нажаль, кількість таких замків в Україні дуже замала. В основному в дверях квартир встановлюють недорогі та абсолютно незахищені замки.

Отож,  якщо не приймати до уваги, що Mul-T-Lock 7х7 та Mul-T-Lock Classic більше не є патентованими, ці циліндрові замки й досі є достатньо надійними від зламу та довговічними в експлуатації, бо зроблені з якісних матеріалів.

Ці ключові платформи зняті з виробництва, проте на залишках нашого магазину деякі симметрії ще залишились, яки ми вирішили розпродати по дуже спокусливим цінам!

Якщо Ви бажаєте придбати циліндр класу Standart Security та Higt Security по ціні значно нижчих за класом циліндрів інших виробників звертайтесь до ЛоксМайстер на Печерську!

Доступні симетрії та ціни на циліндри Mul-T-Lock 7х7

Доступні симетрії та ціни на циліндри Mul-T-Lock Classic

 

Наші контакти:

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик #дотягувач #дотягувачкупити #циліндркупити #системаклік #купитизамок #встановитидвері

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *