З MODULAR МОЖЛИВО МАЙЖЕ ВСЕ !

Свого часу ми вже сповіщали наших замовників про нову технологію збирання циліндрів від МUL-T-LOCK. Ця компанія поряд зі стандартними циліндрами, все більше підтримує виробництво циліндрів модульного формату – Modular. Тому що це має досить суттєві переваги. Адже тепер є можливість оперативно і легко зібрати на місці потрібний циліндр під потреби клієнта – необхідної довжини і симетрії. В умовах сервісного центру фахівцям це зробити досить легко, важливо мати Комплект Modular.

Ось і зараз до нас звернувся клієнт з замовленням, яке не має можливості виконати маючи під рукою циліндри стандартних розмірів. Мова до того, що замовник забажав встановити у себе на маєтку двері досить завеликою товщиною. А коли діло дійшло до оснащення дверей замками, почалися проблеми знайти потрібні розміри циліндрів, адже ті стандарти які у нас продаються, зовсім не підходять!

Замовник оббив не один поріг торгових майданчиків у пошуках потрібних замків. Та на щастя наш сервісний центр, який надає повний спектр послуг по сервісному обслуговуванню продукції МUL-T-LOCK, мав змогу допомогти клієнту вирішити цю проблему. Адже за допомогою комплекту Modular можна зібрати майже любий циліндр, любої довжини та симетрії !

Чекаємо на  ваші замовлення !

У кожного шанувальника продукції МUL-T-LOCK тепер є змога замовити будь-який циліндр !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *