«Донбас Палас» у співпраці з «ЛоксМайстер»

Завжди приємно працювати з компаніями які цінують якість та професіоналізм. А необхідність у виготовленні дублікатів ключів виникає як у приватних споживачів, так і у великих та малих компаніях. У «Донбас Паласі» розуміють, що гостинність складається з мільйону непомітних сторонньому оку деталей, тож к таким дрібницям як дублікат ключів для холодильного обладнання звернулися до професіоналів ключового сервісу.
 
«Донбас Палас» розташований у центральній частині Донецька. Для зручності пошуку спеціального сервісного центру, локсмайстри встановили дорожній покажчик, що направляє кожного до споживача до сервісного центру європейського рівня. ЛОКСМАЙСТЕР ЦЕНТР надає повний спектр послуг: виготовлення додаткових ключів, встановлення нових замків, їх ремонт та сервісне обслуговування, перекодування замків та циліндрів для них, перекодування декількох циліндрів і замків під «Один ключ» та виготовлення систем «Майстер-ключ».
 

Майстри мережі «ЛоксМайстер» виготовляють ключі на італійському обладнанні Keyline (кейлайн). Високоточна техніка без недоліків копіює ключ, після виготовлення дублікатів на такому обладнанні відпадає необхідність доточувати ключі вручну. Не останнім є те що кожному клієнту надається товарний чек, та є можливість співпрацювати по безготівковому рахунку. Саме так і розрахувались працівники «Донбас Палас» виготовивши необхідну кількість дублікатів.
 
Цікавою буде інформація і для донецьких автомобілістів. ЛОКСМАЙСТЕР ЦЕНТР виготовляє чіповані та прості автомобільні ключі. Сучасний автомобільний ключ (з чіпом, ще називають транспондером) – це складний пристрій, яке поєднує в собі не тільки механічний ключ, як це було раніше, а й електронну частину, яка дозволяє ідентифікувати, що це оригінальний ключ і дозволить власникові запустити двигун. Щоб уникнути ситуації, коли автомобіль доступний, але ключ запалювання безповоротно втрачено, необхідно завчасно подбати про виготовлення клон – копії цього найважливішого елементу.
Наші майстри мають вищий рівень майстерності і зможуть допомогти вирішити будь-які завдання пов’язані з дверима, замками, виготовленням додаткових ключів будь-якої складності, і впораються з непростою на перший погляд проблемою як клонування автомобільного ключа з транспондером (чіпом).
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *