Галицький ЛоксМайстер успішно закінчив інсталяцію продукції безпеки на об’єкті “RIUS” у Львові

Напередодні новорічних свят, у Львові відкрив свої двері для відвідувачів новий торгово-офісно-готельний комплекс "RIUS". Вигідне центральне розташування бізнес-центру, масштаби, готель – це ті безперечні фактори, які формують популярність даного центру. Ця новобудова досить органічно доповнила історичну атмосферу старовинної частини міста Лева.
 
Провідні фахівці «Галицький ЛоксМайстер» розробили програму комплектації номерного фонду системами безпеки і контролю доступу в готелі.
 
Функції контролю та розмежування доступу реалізували встановленням професійної продукції іспанського бренду INHOVA а саме готельними замками та програматорами. Зручність відчинення та зачинення вхідних дверей віднині буде контролюватись дотягувачами RYOBI японського виробництва. Інсталяція високотехнічної продукції також була проведена галицькими локсмайстрами.
 
 
Наші спеціалісти гарантують оперативний і професійний технічний супровід встановленого обладнання. Ми щиро вдячні замовнику за довіру до продукції та професіоналізму наших фахівців.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *