Дотягувач накладний RYOBI *1500 DS-1554P

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Дотягувач врізного монтажу з ковзною тягою та фіксацією від всесвітньо відомого японського виробника компанії RYOBI.

Компанія RYOBI була заснована в 1943 році в Японії в якості виробника поліграфічної техніки. В якості постачальника відлитих під тиском алюмінієвих деталей компанія RYOBI виступала більше 50 років.

Основними виробами були редуктори, блоки двигунів і інші механічні вузли. Ці два напрямки компанії – друкарські машини і промислове литво – допомагають забезпечити їй стабільність в мінливому світі. У виробництві високоточне промислового лиття компанія RYOBI впевнено тримає світове лідерство.

Великі інвестиційні вкладення, постійне вдосконалення продукції і як результат – конкурентоспроможне обладнання. RYOBI має ряд патентів, зокрема на систему Ryobi New Casting, що дозволяє отримати більш точне і міцне лиття. Так само варто відзначити, що компанія RYOBI є найбільшим субпідрядником автомобільної промисловості.
Компанія RYOBI зараз – популярний виробник техніки, яка зарекомендувала себе в таких важливих і відповідальних місцях як будівельні майданчики. Щодня висококваліфіковані фахівці розробляють нові рішення для продукції RYOBI, асортимент якої поповнюється щодня.

Ідеологія компанії побудована на розумінні потреб клієнта в електроінструментах. Це дозволяє компанії RYOBI залишатися найбільшим виробником у світі, винаходячи надійні і якісні електроінструменти.

Отож розглянемо модель дотягувача DS-1554P GREY_ANTHRACITE PRL_HO_ARM EN_2/3 до_60кг 965мм.

Дотягувач накладного типу RYOBI DS-1554P PRL_HO для внутрішніх та зовнішніх дверей.
Колір обробки – сірий антрацит.
Клас 2/3.
Максимальна вага дверей до 60кг,
Максимальна ширина дверей 965мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення.
Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Робоча температура від -20°С до +45°С.
Розміри 223х67х52мм.
Комплектація: комплект кріплення, тяга паралельна з фіксацією, пластикова декоративна кришка.

Регулювання класу дотягувача відбувається шляхом переміщення дотягувача по дверному полотну, див. монтажний шаблон який входить в комплектацію з дотягувачем.

Стандартом EN 1154 не допускається установка дотягувача з фіксацією відкритого положення дверей на протипожежні двері.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *