Новинка! Смарт-замок Nuki, що може відчиняти двері дистанційно.

На ринку безпечного відмикання з’явився новий розумний замок – Smart Lock, австрійського виробника Nuki (Нукі). Даний замок, закриває всі потреби сучасного користувача розумним будинком і навіть більше. З його допомогою можна адмініструвати хостели та міні-готелі 24/7, при цьому економити на організації цілодобового ресепшину. Але, спершу розповімо про переваги для приватного користування:

  • відкривання дверей віддалено;
  • відкривання та закривання дверей з допомогою смартфону;
  • можливість автоматичного відкриття принаближенні до дверей;
  • повний контроль через браузер або додаток на смартфоні, над тим хто відкриває двері

Електронний контролер Nuki Smart Lock надає користувачу максимальну зручність в повсякденному користуванні, гнучкість адміністрування, надійний контроль та безпеку.
Сумісний з системами Smart Home: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa.
Електронний контролер  NUKI SmartLock придатний для встановлення на більшість типів врізних замків та дверей.
Простий монтаж – не потребує прокладання дротів чи додаткової підготовки дверей та використання спеціальних циліндрів.
Може бути встановлений практично на будь який циліндр ключ-ключ (для можливості відмикання циліндру механічним ключем ззовні циліндр повинний бути з функцією “emergency”, яка дозволяє відмикати циліндр ззовні, коли зсередини вставлений ключ) та ключ тумблер (потребує використання спеціального адаптеру NUKI).
Контролер NUKI  дозволяє здійснювати всі налаштування, керувати дверима, правами доступу користувачів та переглядати контрольний журнал подій (хто та коли відмикав замок) через мобільний додаток смарфону або web-інтерфейс з ПК.
Опції відмикання: з мобільного додатку NUKI, за допомогою пульта дистанційного керування NUKI   FOB, за персональним кодом з електронного зчитувача NUKI Keypad.


Придатний для застосування  із силовими замками багатоспрямованого запирання.
Призначений виключно для встановлення всередині приміщення.
Живлення: стандартні батарейки (Alkaline або літієві) або акумулятори стандарту АА (4 шт).В комплекті 4 батарейки Alkaline.
Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення до 6 місяців (залежно від типу елементів живлення, типу замка, умов експлуатації та щоденної кількості циклів відчинення/зачинення).

За консультацією та замовленням звертайтесь в наш магазин з монтажем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *