НОВІ КЛЮЧІ ДО СТАРОГО ЗАМКА

Доволі часто бувають випадки, коли потрібно замінити замок на новий через проблему з ключами до нього – втратили ключі (крадіжка або загубили), віддавали ключі чужим людям, необережно залишали їх у громадських місцях, тощо.

Встановлення нового замку повною мірою вирішує цю проблему. Але ж є інші варіанти, які до того ж більш економічні та не менш ефективні! Мова йде про перекодування вашого замка під нові ключі, не міняючи при цьому замок на новий. Міняємо тільки ключі!

Але… далеко не всі замки підлягають сервісному обслуговуванню і їх не можна переробити під нові ключі. Тому пропонуємо при виборі та купівлі нового замка, обов’язково поцікавитися у продавця, які ж сервісні можливості має той чи інший замок та на що можна розраховувати з ними у майбутньому у разі потреби ремонту або ж перекодування.

Хочемо запропонувати замки провідних лідерів у цій галузі – Mul-t-lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія) та Keso (Швейцарія), які мають можливості сервісного обслуговування. У разі потреби їх можна бути перекодувати під нові ключі.

При перекодуванні змінюється комбінація пінів циліндра в наявному корпусі. При цьому здійснюється перехід на новий комплект ключів, що забезпечує належний рівень безпеки та захищеності. Старі ключі Ваш перекодований циліндр вже не відчинять. Після перекодування разом з новим комплектом ключів клієнт отримує також персональну кодову картку.

Отже міняти існуючий дорогий циліндр не потрібно!

За потреби у перекодуванні циліндра замка звертайтеся в сервісний центр «ЛоксМайстер на Подолі».

Наші фахівці не лише оперативно та професійно здійснять перекодування, а й запропонують широкий асортимент продукції безпеки та повний комплекс послуг, включаючи монтаж та сертифікований сервіс, що гарантуватиме безвідмовну роботу обладнання та безпеку вашого помешкання та майна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *