Готельний сейф від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – гарантія спокою гостей вашого готелю!

Готельні сейфи в номерах є показником турботи про спокій і безпеку гостей готелю. Встановлюючи готельний сейф, готель тим самим дає зрозуміти гостю, що несе повну відповідальність не тільки за проживання самого гостя, а й за збереження його майна.

Сейфи для готелів встановлюють найчастіше в передпокої готельного номера, в спеціально відведеній для них ніші. Часто міні сейфи для готелів встановлюють не тільки в готельних номерах, а й в зонах релаксу, в роздягальнях тренажерних залів, СПА, пляжів, басейнів, щоб гість міг насолодитися відпочинком і спортом, не переживаючи про збереження особистих речей.

І саме з проханням встановити 2 додаткові сейфи в роздягальні сауни звернувися до нас представник одного з київських готелів преміям-класу.

Після всебічних консультацій та детального ознайомлення з завданням замовника фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 запропонували дієве рішення – сейфи знаного вітчизняного виробника – компанії ПАРИТЕТ-К, відомої високою якістю та оптимальною ціною продукції, що чудово зарекомендувала себе на українському ринку засобів безпеки. Сейфи ПАРИТЕТ-К мають сучасний дизайн, який добре вписується як у стилістику класичного кабінету, так і модернового хай теку, є надійними та міцними.

Тож завдяки всебічній підтримці кваліфікованих фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» наш черговий клієнт швидко визначився із моделлю сейфа, обравши меблевий сейф ТМ – MySafe виробництва Паритет-К:моделі MS.17/23.K.Е RED стильного червоного кольору.

Сейф меблевий MS.17/23.K.Е RED TM MySafe виробництва Паритет-К призначений для зберігання цінностей, документів вдома і в офісі. Сейфи лінії MS характеризуються такими конструктивними особливостями:

  • запатентованою системою замикання дверей і антизламою конструкцією сейфу;
  • внутрішньої петлею-Антизрізом;
  • дверима, що знімаються;
  • можливістю двох кодів користувача в електронному замку,
  • товщина корпусу і дверей 2 мм,
  • комплектація: кодовий електронний замок MySafe і аварійний ключовий замок EURO -LOCKS (Польща);
  • ригеля замикання – 2 активних хромованих ригеля, що обертаються, діаметром 25 мм;.
  • 2-кольорове виконання: корпус – чорний (RAL 9005), двері – червоні (RAL 3000);
  • можливість анкерного кріплення: до підлоги.

Отже, за допомогою наших фахівців сейф MS.17/23.K.Е RED було оперативно замовлено. А після успішної доставки, силами спеціалістів «ЛоксМайстер Київ-Центр» швидко та якісно встановлено. Тож відвідувачі готельного комплексу можуть тепер не хвилюватися щодо збереження цінностей під час відвідування сауни. А наш клієнт, в свою чергу, подякував за оперативність, якісний монтаж, а також дбайливе та компетентне відношення.

Фахівці магазину «ЛоксМайстер Київ-Центр» завжди готові допомогти обрати потрібну продукцію безпеки з урахуванням усіх побажань та вимог клієнтів. Окрім безпосереднього продажу, ми також готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей тощо. Адже безпека завжди має бути на найвищому рівні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *