Дотягувач RYOBI 2550 D-2550 в новій обробці BLACK

Доброго дня!

Пропонуємо до вашої уваги Дотягувач накладного монтажу у новій обробці від всесвітньо відомого японського виробника компанії RYOBI.

Компанія RYOBI була заснована в 1943 році в Японії в якості виробника поліграфічної техніки. В якості постачальника відлитих під тиском алюмінієвих деталей компанія RYOBI виступала більше 50 років.

Основними виробами були редуктори, блоки двигунів і інші механічні вузли. Ці два напрямки компанії – друкарські машини і промислове литво – допомагають забезпечити їй стабільність в мінливому світі. У виробництві високоточне промислового лиття компанія RYOBI впевнено тримає світове лідерство.

Великі інвестиційні вкладення, постійне вдосконалення продукції і як результат – конкурентоспроможне обладнання. RYOBI має ряд патентів, зокрема на систему Ryobi New Casting, що дозволяє отримати більш точне і міцне лиття. Так само варто відзначити, що компанія RYOBI є найбільшим субпідрядником автомобільної промисловості.
Компанія RYOBI зараз – популярний виробник техніки, яка зарекомендувала себе в таких важливих і відповідальних місцях як будівельні майданчики. Щодня висококваліфіковані фахівці розробляють нові рішення для продукції RYOBI, асортимент якої поповнюється щодня.

Ідеологія компанії побудована на розумінні потреб клієнта в електроінструментах. Це дозволяє компанії RYOBI залишатися найбільшим виробником у світі, винаходячи надійні і якісні електроінструменти.

Отож розглянемо модель дотягувача Дотягувач накладний RYOBI 2550 D-2550 BLACK BC UNIV_ARM EN_1-4 до_80кг 1100мм FIRE.

Дотягувач накладного типу RYOBI D-2550 BC UNIV для внутрішніх та зовнішніх дверей.
Колір обробки – чорний.
Клас 1-4.
Максимальна вага дверей до 80кг,
Максимальна ширина дверей 1100мм.
Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення.
Гальмо відчинення (ВС). Ресурс експлуатації 1 000 000 циклів.
Робоча температура від -20°С до +45°С. Розміри 250х67х53мм.
Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв.
Сертифікований згідно до EN 1154.
Комплектація: комплект кріплення, тяга універсальна (стандартна, кронштейн паралельної тяги), пластикова декоративна кришка.

За більш детальною інформацією звертайтесь до мережі наших магазинів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *