Преміум безпека — платформа MT5+.

Висока якість виконання з особливою увагою до деталей! Так ми представляємо циліндр MT5+ классу Extra Security від бренду Mul-t-lock . Секретність циліндра MT5+ це новий рівень безпеки завдяки новітнім технологіям:

• Три незалежних механізми блокування:
– Патентована технологія «Подвійний телескопічний пін»;
– бокові«finger»-піни додатково блокують запірну планку;
– Альфа-пружина – унікальний інтерактивний елемент ключа
• Захист від висвердлювання забезпечує «antidrilling» пластина та титанові штіфти
• Кількість кодових комбінацій 150 млн.
• Підсилений ХР-пластиною корпус

В залежності від кольору фурнітури, яка встановлена на дверях, тумблер циліндра можна обрати в обробках: латунь, латунь матова, антична бронза, нікель сатин.

Відповідно до заданого найвищого рівня секретності циліндру- на такому ж рівні контроль за виготовленням копій ключів. В комплекті до кожного циліндра MT5 + ® додається спеціальна картка з магнітною смугою. Копії ключа можна
виготовити тільки з використанням інформації записаної на магнітній смузі карти на спеціальних верстатах в авторизованих сервіс-центрах Mul-T-Lock, яким є на ЛоксМайстр центр.

 Циліндри можна об'єднувати в багаторівневі «Майстер-Системи», розроблені на базі технології Mul-T-Lock - MT5 +, які можуть містити до 10 000 циліндрів (замків).

Фахівці нашого ЛоксМайстер центру допоможуть, як обрати потрібний циліндр, нарізати додатковий ключ, так і розробити і виготовити майстер-систему.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *