КУПИВ КВАРТИРУ – ЗАМІНИ ЗАМОК !

Новобудови – одне з найулюбленіших місць шахраїв для скоєння крадіжок. Адже квартири в таких будинках, як правило, довгий час залишаються до кінця не заселені, сусіди між собою майже не знайомі, всюди йде ремонт із залученням найманих працівників, мешканці постійно ввозять та вивозять інструменти та особисті речі. Тому в таких умовах грабіжники досить комфортно себе почуваються і роблять свої темні справи.

До того ж дуже часто забудовники закуповують на всю будівлю однакові та дуже прості найдешевші типові замки і встановлюють їх при здачі квартир. Відкрити такий замок не складає особливих труднощів. Дуже часто серцевини замків взагалі не захищають від зламних методів відкриття.

Відомі випадки, коли люди в’їжджали в нову квартиру завозили меблі і техніку, абсолютно не замислюючись про заміну дверних замках після забудовників. Речі, як правило, стоять навіть нерозпакованими перший час. Сусідів в новобудовах, як правило, зовсім не насторожує той факт, що хтось заносить або виносить меблі. Усі ці факти й ведуть до того, що в новобудовах постійно відбуваються крадіжки майна.

Щоб цьому протидіяти та захистити свою власність,отримавши ключі від забудовника перш за все замініть їх на інші.

Фахівці «ЛоксМайстер на Подолі» пропонують підійти до цього рішення більш ретельніше. Адже замки які ви оберете на заміну, скоріш за все ви будете використовувати не тільки під час ремонту, а й коли будете господарювати у квартирі. Тому слід обрати надійні та складні, щоб при потребі надійно боронили вашу власність від грабіжників. Більш того, якщо й самі двері не досить міцні, то й їх теж потрібно буде замінити на більш надійні.

Ми можемо запропонувати різні варіанти заміни замків, бюджетний(тимчасовий) або ж такий, який взагалі не можна відкрити не руйнуючи дверей. Звертайтеся до нас і наші фахівці допоможуть вирішити питання безпеки вашої власності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *