Дотягувач Ryobi з фіксацією

Наш постійний клієнт встановив в новому житлі якісні дубові двері від виробника Техно Плюс. Склалася така ситуація, що вхідні двері часто відкриті на провітрювання і поривом вітру їх б’є об відкоси. Також, була потреба щоб двері з тамбура в приміщення теж самі зачинялись та фіксувались у відкритому положенні.

Спеціалісти магазину Локсмайстер порадили встановити дотягувачі з фіксацією, щоб двері у відкритому, зафіксованому положенні не рухалися. Двері досить масивні, тому було обрано дотягувач Ryobi DS – 1554, який з легкістю справляється з поставленою задачою. В даному дотягувачі регулюється початкова та кінцева швидкість закривання, також ресурс експлуатації в межах 1 000 000 циклів закривання.

Особливістю монтажу було те, що конструкція дверної рами не дозволяла встановити стандартну тягу. Або ж треба було обрізати гарний дубовий налічник. Тому дотягувач на вхідних дверях ми встановили на тягу з паралельним кронштейном. Що має ще й додатковий плюс, тіло дотягувача розташоване всередині приміщення. Це призведе до більшого терміну експлуатації та стабільної роботи при коливаннях температури на вулиці.

Хочете комфортне відкривання дверей, їх подовжений термін експлуатації та збереження зовнішнього вигляду? Тоді звертайтесь в магазин з монтажем “ЛоксМайстер Буковина”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *