Вхідні металеві двері від «ЛоксМайстер Київ-Центр» – надійний захист Вашої оселі!

Якщо ви стали власником квартири у новобудові, заміна вхідних дверей – річ не просто бажана, а необхідна. Адже, як правило, наявні вхідні двері після будівельників не відповідають жодним вимогам не лише щодо безпеки, а й зовнішнього оформлення. Тому переважна більшість власників квартир відразу після ремонту міняють двері на якісні та ефективні.

Завдяки тому, що в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 представлено широкий асортимент вхідних дверей вітчизняного та іноземного виробництва, що відрізняються підвищеними характеристиками міцності завдяки використанню високоякісних матеріалів і комплектуючих, ми маємо, усе необхідне, щоб запропонувати нашим клієнтам найкращий рівень захисту та дизайн світового рівня.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» найбільшою популярністю користується продукція вітчизняних виробників дверей. Тож коли до нас нещодавно звернувся клієнт із проханням замінити двері в новій квартирі в новобудові на масиві Осокорки у Києві, наші фахівці відразу запропонували двері компанії «Страж» – українського підприємства європейського рівня, яке вже понад 20 років займається виготовленням високоякісних броньованих дверей для приватних будинків і міських квартир. На сьогодні компанія Страж безумовно є лідером в Україні по виробництву якісних сталевих дверей за доступною ціною. Страж постійно оновлює свій модельний ряд, щоб забезпечити будь-які потреби споживачів.

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» представлена лінійка дверей Berez, моделей Classic, Senta, Grand, Corsa, Sierra, Elias які завжди є в наявності на складі.

Виробництво дверей Berez було розпочато в 1999 році на технічних потужностях одеського заводу «Страж» і в даний час складається з кількох цехів, займаючи площу понад 800 квадратних метрів.

Якщо ви хочете придбати довговічну вхідні двері з металу – Берез буде кращим вибором. Двері, виготовлені цією фабрикою, без проблем витримують 70 000 циклів відкривання / закривання і відмінно протистоять механічним пошкодженням.

Вхідні двері Берез, виготовляються за допомогою новітнього обладнання європейського виробництва, а тому завод Берез має репутацію постачальника якісних виробів. Перед відправкою вся продукція проходить випробування на стенді і отримує гарантійний термін на 1 рік. Ціна на вхідні двері Berez є оптимальною для середнього класу.

Основним матеріалом є холоднокатана сталь марки Х18Н10 товщиною від 1,2 до 1,8 мм. Вона покривається шагреневим порошковим фарбником при + 220 ° С і відрізняється підвищеним показником міцності. До дверного полотна приварюються ригелі діаметром 14 міліметрів, які забезпечують додатковий захист від проникнення. Як утеплювач використовується ущільнювальна гумка. Для ущільнення використовується гумовий шнур товщиною 10-12 міліметрів, укладений по периметру подвійним контуром.

Переваги вхідних дверей Берез:

  • оптимальне співвідношення «ціна-якість»;
  • довговічність – використання міцної холоднокатаної сталі;
  • міцність – застосування ущільнених ребер жорсткості;
  • надійність – всі двері та замки проходять випробування;
  • захист – наявність ригеля системи безпеки.

Важливо і те, що доукомплектування дверей Берез продукцією безпечного замикання найкращих світових виробників, серед яких: MUL-T-LOCK®,ABLOY®, ROSTEX® дозволяє перетворити приміщення у справжню неприступну фортецю. Наші фахівці готові запропонувати продумані комплексні рішення як за рівнем безпеки, так і за ціною, адже наша робота завжди заснована на індивідуальному підході.

Отже, за порадою наших фахівців клієнт обрав вхідні двері Berez моделі Senta, які були оперативно встановлені нашими спеціалістами замість існуючих. Оснащені за вибором клієнта високоякісним і надійним замковим циліндром MUL-T-LOCK® МТ5+, вони не лише забезпечують безпеку, а й мають елегантний зовнішній вигляд і оптимальне співвідношенням «ціна-якість», що було ключовими вимогами клієнта при замовленні. Таке рішення, безсумнівно, є також надзвичайно надійним, гарантуючи безпроблемну експлуатацію на довгі роки.

За потреби наші кваліфіковані фахівці завжди готові допомогти обрати потрібні Вам двері, замки та будь-яку іншу продукцію безпеки, встановити її та забезпечити повний спектр супутніх послуг з сервісного обслуговування. Звертайтеся до нас – ми завжди раді допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *