ДОТЯГУВАЧ ЗАВЖДИ ЗБЕРЕЖЕ ТЕПЛО У ВАШІЙ ОСЕЛІ

Ось і настали часи, коли природа на жаль не надто часто нас балує теплими та сонячними днями.  Все більше ми відчуємо пронизливий холод… а скоро прийдуть і морози!

Як же запобігти цьому та що зробити, щоб у ваших оселях та домівках залишалося тепло?

Окрім традиційних заходів по втепленню вікон, також потрібно контролювати вхідні двері, щоб вони були зачинені та швидко зачинялися у разі потреби їх відкривання. Можна це робити самостійно, пильнуючи за станом дверей, а можна зробити так, щоб це робив механічний пристрій – дотягувач дверей.

Дотягувач буде контролювати, щоб ваші двері завжди зачинялися та були у зачиненому положенні і тим самим зберігати тепло у помешканнях. Він працює самостійно, без втручання людини.

Особливо він буде актуальним та корисним для приміщень з великим потоком людей: в офісах, магазинах, під’їздах житлових будинків, навчальних закладах, лікарнях тощо, де зовсім немає змоги проконтролювати зачинення дверей.

Окрім холодного повітря дотягувач вбереже вас від зовнішніх агресивних чинників, таких як пил, атмосферні опади, зовнішні звуки і шум, тощо.

В асортименті магазину «ЛоксМастер на Подолі» є дотягувачі виробників RYOBI (Японія) та АBLOY (Фінляндія). Широка лінійка класів під будь-які габарити дверей, а також різна гамма кольорів задовольнить будь-якого покупця даної продукції.

                 

При потребі можна самому встановити дотягувач, але є певні тонкощі, на яких знається фахівець маючі досвід у цій справі. Навіть дрібні похибки в встановленні дотягувача не дадуть того результату який ви бажаєте. Тому доручіть цю справу спеціалісту!

Наші фахівці допоможуть вам правильно підібрати і встановити дотягувач, у залежності від габаритних особливостей ваших дверей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *