Новинка! Універсальний врізний замок з функцією антипаніка Santos 673QQ.

Про виробника.

TM Santos

Santos – португальський виробник замкової продукції. Мережа магазинів ЛоксМайстер продає та встановлює замки Santos вже не перший десяток років. Вироби даного заводу показали себе якнайкраще:

 • найвища якість металів та виконання
 • вартість ідентична турецьким та трохи дорожча за китайські
 • наявність всіх популярних розмірів
 • практично відсутній брак.

Замок Santos 673QQ.

Замок Santos 673QQ

Замок SANTOS   врізний 673QQ з панік функцією призначений для встановлення  в одностулкові двері евакуаційних виходів разом з пристроями антипаніки врізного типу або на інші двері, які потребують відмикання основного ригелю замка зсередини натисканням ручки.

Характеристики:

 • Бексет: 65 мм
 • Міжосьова відстань: 72 мм
 • Під розділений шток 8х8мм/8х8мм  або 9х8мм/8х9мм
 • Реверсивний (універсальний для лівих та правих дверей з відчиненням назовні та всередину)
 • Комбінована заскочка, яка покращує функціонування замка
 • Тригерний язичок, який блокує основний язичок при зачинених дверях (захист від віджимання язичка)
 • Язичок з загартованої сталі (витримує температуру вище 900˚С)
 • Торцева планка: нержавіюча сталь.
 • Комплектація: Замок, зворотна планка, комплект кріплення, шток TESA CDCF60MAK розділений 55х55мм.

Використовувати даний замок можливо як на дверях евакуаційного виходу чи інших, що потребують функції антипаніки. Так і на звичайних вхідних дверях замість звичайного врізного замка, що додасть в зручності відкривання. Вам не потрібно буде виходячи з приміщення відмикати двері ключем, а просто натиснути ручку. При чому, якщо ззовні буде ненажимна ручка, то навіть не потрібно буде ззовні замикати на ключ. Двері ззовні весь час будуть заблоковані, а зсередини весь час вільний прохід. Хіба якщо приміщення залишається на довгий час без уваги, наприклад на ніч, тоді замикати ключем на нижній ригель.

Функція антипаніки.

Система антипаніки функціонує відповідно за визначеним принципом: якщо ручку або
штангу (клавішу) натискають зсередини, двері повинні відкритися, незалежно від стану
(відчинено / зачинено) замка дверей. Не тільки защіпка, але, якщо необхідно, втягується
замикаючий ригель замку. Ця основна функціональність може мати кілька варіантів доступу
зовні, показаних нижче:

Тип антипаніки E – змінна функція. Тип антипаніки E призначений для будівель з доступом для обмеженої групи людей, що мають ключ. Двері без зовнішньої ручки або зовні встановлена фіксована ручка, і двері можна відкрити тільки ключем. Основна функціональність – вільний вихід зсередини при натисканні на ручку або штангу. Область застосування: вхідні двері в допоміжні приміщення, наприклад, котельні, ліфтові, підземні/багатоповерхові автостоянки. Складські та комерційні будівлі. Вхідні двері в орендованих квартирних комплексах і багатоквартирних будинках.

Тип антипаніки D – транзитна функція
Тип антипаніки D призначена для спеціалізованих евакуаційних дверей, які не використовуються в інших цілях. Двері стандартно закрити для доступу зовні. При першому спрацьовуванні антипаніки зсередини (зазвичай це відбувається за тривогою або сам факт відкриття цих дверей пускає в хід сигнал тривоги), двері відчиняються і вхід зовні розблокується для доступу аварійних служб. В цьому випадку двері перестають бути перешкодою при вході в будівлю або виході з нього. Первинний стан, двері закриті для доступу зовні, може бути відновлено за допомогою ключа. Область застосування: аварійні виходи в адміністративних/офісних будівлях, будинках для людей похилого віку, бічні евакуаційні двері (наприклад, школи та готелі).

Тип антипаніки B – функція перемикання.
Тип антипаніки B з натискними ручками з обох боків дверей або натискна ручка зовні, всередині пристрій антипаніки, призначений для приміщень, вхід в які може бути зачинений або відчинений, за потребою. У той час як ручка або штанга (клавіша) на внутрішній стороні має звичайну функцію антипаніки, зовнішня ручка може бути включена або відключена механічним ключем за необхідністю. Ручки з’єднані роздільним штоком з двох частин.
Область застосування: вхідні або аварійні двері в адміністративних будівлях, будинках для людей похилого віку, бічні вхідні двері (наприклад, в школах і готелях).

Тип антипаніки C – функція примусового замикання
Тип антипаніки з натискними ручками з обох боків дверей або натискна ручка зовні, всередині пристрій антипаніки, призначений для приміщень, які потребують постійного положення «зачинено зовні». Ручка або штанга (клавіша) з внутрішньої сторони має звичайну функцію антипаніки, а ручка зовні має функцію холостого ходу і може бути приведена в робочий стан (відчинення замка) за допомогою ключа. Однак ключ може бути витягнутий з замкової шпарини тільки після переведення зовнішньої ручки в стан холостого ходу. Так звана функція примусового замикання. Області застосування: двері в адміністративні або офісні будівлі, будинку престарілих, бічні вхідні двері (школи або готелю).

Розміри замка Santos 673QQ

Креслення Santos 673QQ

Замовити замок Santos 673QQ можна тут.

Інші статті про антипаніку:

 1. DON’T PANIC – Система Антипаніка TESA (Іспанія).

 2. Львівське Пиво та Антипаніка TESA SOPSECUM

 3. Львівська ветеринарка і антипаніка TESA

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *