ДОТЯГУВАЧІ RYOBI – ТЕХНОЛОГІЇ, ЯКИМ ДОВІРЯЮТЬ!

Дверні дотягувачі (доводчики) Ryobi – це високоякісні продукти високої якості. Ryobi є найбільшим і передовим у світі виробником лиття під тиском, що розпочав виробництво накладних дверних дотягувачів (доводчиків)  у 1963 році. На сьогоднішній день технологія виробництва та якість дотягувачів визнані архітекторами, монтажниками та власниками будинків, як неперевершені!

Асортимент дверних дотягувачів (доводчиків) Ryobi поділяється на споживчі та промислові. Детальніше можна ознайомитись тут.

Як працює дверний дотягувач?

Дверний дотягувач (доводчик) – це механічний пристрій, призначений для повільного, але досить надійного закривання дверей для фіксації. Це досягається за рахунок використання натягу пружини, регульованого гідравлічною рідиною. Коли користувач відкриває двері, гідравлічна рідина переходить з одного резервуара до іншого. Коли пружина зачиняє двері, гідравлічна рідина повертається до попереднього резервуара через ряд клапанів, які регулюють швидкість.

Регулювання дотягувача (доводчика) дверей – це мистецтво, що потребує знань, терпіння та вміння. Ознайомитись з цінами на монтаж, замовити послугу монтажу, а також ознайомитись з порадами ЛоксМайстра можна тут.

Коли настав час замінити дотягувач (доводчик):

  • Якщо масло тече з доводчика дверей. Потрібно замінити на новий.
  • Якщо дверний доводчик грюкає дверима і не може бути відрегульований. Це або витекла рідина, або зношені клапани ущільнення. У будь-якому випадку найкраще замінити його.

У ЛоксМайстер центрі у м. Львів Ви зможете придбати дотягувач (доводчик), а також отримати професійну послугу монтажу і регулювання дверного дотягувача (доводчика).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *