ЗАМІНА ЗАМКА НА НОВИЙ

Заміна замка – це досить відповідальний момент, оскільки від того, який замок ви оберете, залежатиме безпека мешканців квартири і цілісність речей.

Адже замки зовсім різні щодо рівня їх якості, надійності та складності. Саме ці властивості визначають час, який знадобиться зловмисникові, щоб відкрити чи не відкрити замок.

Прості замки можуть зламати навіть недосвідчені грабіжники. Для того, щоб вивести замок з ладу знадобиться кілька хвилин. Тому на вхідні двері такі замки встановлювати просто нема сенсу, від злодіїв вони не захистять.

Якісні та певною мірою складні замки можна зламати щонайменше за десять, а той й більше хвилин. Побачивши такий замок зловмисники часто відступають, оскільки існує великий ризик того, що за час, поки вони будуть намагатися проникнути у квартиру, їх можуть впіймати.

Найнадійніші замки – це дверні пристрої високої складності, які мають захист від спроб пошкодити або зруйнувати, відкрити відмичками та спецінструментом. Для несанкціонованого відкриття такого замка потрібно не менше півгодини. Ризикнути возитися з таким замком можуть лише дуже безстрашні і досвідчені грабіжники.

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі». Наші фахівці можуть запропонувати найкращі рішення безпеки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *