Дотягувачі Ріобі – комфорт та затишок для мережі RINGOO

ЛоксМайстер® Прикарпаття в 2014 році стартував з ефективної співпраці з мережею роздрібних магазинів мобільного зв’язку та цифрової техніки RINGOO.
 
Цього разу мережі магазинів RINGOO знадобилися дотягувачі RYOBI® ( ріобі ) для вхідних дверей в точки продажів. Крім того між ЛоксМайстер® та RINGOO укладено договір про обслуговування встановлених нашими фахівцями дотягувачів. Вимоги до продукції безпеки, в змозі задовольнити не кожен виробник, адже поєднання функціональності, надійності, універсальності, довготривалої роботи та якісного сервісу продукції зустрічається не так часто. Але продукція всесвітньовідомого виробника RYOBI® ( ріобі ) впевнено набирає популярності на ринку України.
 
Секрет успіху RINGOO простий – у них все краще, про безпеку своїх магазинів ця компанія вже подбала. У магазинах RINGOO ви зможете отримати консультації з налаштування ваших мобільних пристроїв, а так само іншої техніки. У цьому наші компанії солідарні, адже локсмайстри також надають професійну консультацію, сервісний супровід встановленої продукції, а також подовжений термін гарантії.
 
Не довіряйте свою безпеку випадковим людям. Досвід, авторитетність, якісні комплектуючі та знання наших фахівців – це запорука нашого з Вами успіху.
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *