Довговічний захист вашого дому

Протягом останнього тижня, в магазин Локсмайстер Буковина завітало троє клієнтів з циліндрами Mul-T-Lock. В одного з них грабіжники намагалися  без успіху відкрити замок відмичкою, в двох інших- загубилися по одному ключу і клієнти побажали перекодувати циліндри. Але особливою відмінністю було те, що цим циліндрам було  п’ятнадцять та тринадцять років.

Спершу менеджери магазину з цікавістю поставилися до прохань клієнтів так як, зважаючи на вік циліндрів,  сподівалися що внутрішні деталі будуть в досить в незадовільному стані. Але … при першому ж розборі корпусу циліндра були приємно здивовані побачивши, що всі деталі збереглися в хорошому робочому стані (окрім деяких частин пошкоджених під час намагання взламати замок відмичкою). Зробивши сервісне обслуговування циліндрів та перекодувавши їх працівники магазину повернули задоволеним власникам. При цьому один з клієнтів,задоволений якістю,  придбав собі циліндр Mul-T-Lock INTEGRATOR для додаткового дверного замка.

Ці випадки вкотре підтверджують довговічну якість продукції Ізраїльської компанії, що є однією з лідерів у світі замкових технологій MUL-T-LOCK. А також багаторічну можливість сервісного обслуговування продукції в розгалуженій мережі сертифікованих сервісних центрів по Україні.

Циліндри Mul-T-Lock – надійний захист вашого дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *