СИСТЕМА АНТИПАНІКА – ОСНОВА ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З кожним роком все більше уваги приділяється пожежній безпеці. Особливо в місцях великого скупчення людей. Адже повідомлення про пожежі все частіше зустрічаються у новинах. Зокрема нещодавня трагедія у Одеській лікарні дає привід переглянути чи була ця будівля достатньо захищена від пожежі… Зокрема мова йде й про обладнання евакуації людей при потребі.

Одним із основних рішень в протипожежній безпеці закладів, є системи антипаніки. Вони надають можливість швидкого та безперешкодного відкривання дверей зсередини приміщень  в разі евакуації людей. Наголошуємо що системи антипаніки повинні бути обов’язково встановлені на дверях евакуаційних виходів.

Магазин «ЛоксМайстер на Подолі» пропонує рішення по системам антипаніки від відомого європейського виробника TESA, NEMEFF, які можуть бути застосовані як на одностулкових дверях, так і двостулкових. Можуть бути врізного або накладного типу, тобто на двері різних типів.

Разом з комплексними рішеннями по антипаниці можемо запропонувати дверні дотягувачі, що можуть бути застосовані в протипожежних дверях. Ця продукція представлена у нас брендами Abloy (Фінляндія) та Ryobi (Японія).

Отож, не зволікайте, звертайтесь до нас.

Ми допоможемо зробити ваш заклад безпечним для людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *