Дублікат автоключа в «ЛоксМайстер Київ-Центр» – це швидко, якісно та безпечно!

Придбання нового автомобіля – це завжди приємна подія у житті будь-якого автолюбителя. Проте, нажаль, на шляху до своєї авто мрії ми часто не помічаємо дрібниць, які здатні створити певні проблеми щодо ефективного використання такої довгоочікуваної та бажаної покупки.

Ось і чергові наші клієнти, молоде подружжя з м. Києва, купуючи перший у своєму житті автомобіль, за браком досвіду, отримали від продавця лише 1 автомобільний ключ. Тож через кілька днів після покупки, за порадою знайомих звернулися до наших фахівців «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 по допомогу. Адже кожен з подружжя планував використовувати авто у свій вільний час для покращення водійських навичок.

Отже, ключів обов’язково треба було два. А з огляду на те, що в «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовлення дублікату автомобільного ключа займає лічені хвилини, дотримуються усі норми щодо конфіденційності та безпеки, а вартість дублікату є помірною, ця допомога не забарилася!

В «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовляють як звичайні автомобільні ключі, так і складні ключі з транспондером. Наявні бланки ключів та спеціальне професійне обладнання найвідомішого світового виробника – компанії KEYLINE® (Італія) дозволяють виготовляти дублікати автоключів високої якості, швидко та професійно.

Зазначимо, що KEYLINE® – всесвітньо відомий італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів, бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.

Використання спеціалізованого обладнання KEYLINE® дозволяє оперативно, професійно та якісно виготовляти ключі до різних автомобільних марок будь-якого виду та ступеня складності, за потреби також існує можливість виготовлення дублікатів з транспондером (мікрочіпом) на базі оригінальних автомобільних бланків, автомобільних ключів з викидним лезом, а також виконання ремонту або заміни корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа.

Отже, відразу після звернення ставши до роботи, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» виготовили новий ключ до клієнтського автомобіля Оpel Astra 2010 року практично у лічені хвилини, якісно, швидко, професійно. Перевіривши ключ в машині на спрацювання в замку запалювання, ми передали його задоволеному подружжю. Наші нові клієнти подякували майстрам за оперативність, якість, та готовність допомогти, зазначивши, що у нас працюють справжні професіонали.

Виготовлення дублікатів автомобільних ключів – не проблема, якщо звертатись до справжніх знавців своєї справи. Лише так ви будете впевнені у якості, конфіденційності та безпеці власного авто. «ЛоксМайстер Київ-Центр» на Гоголівській, 48 – ваш надійний помічник з виготовлення дублікатів автоключів. Ласкаво просимо в наш локсмайстер-центр!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *