СИСТЕМА «ОДИН КЛЮЧ» ЦЕ ПРОСТО, ЗРУЧНО ТА НАДІЙНО!

Чи не виникає у Вас іноді відчуття, що Ваші кишенні чимось дуже сильно обтяжуються? Може не кишені, а сумки чи рюкзаки? Добре, якщо грошима! Але якщо це велика зв’язка ключів?!

Звичайно ж, ключі це дуже важлива річ і нехтувати ними не можна. Але, що ж робити якщо Ви власник чи декількох квартир, чи приватного будинку з багатьма замками?

Рішення є!

Зверніться в ЛоксМайстер на Печерську і ми запропонуємо Вам надійні замкові рішення зібранні або під один ключ, або під майстер систему!

Саме так і зробив власник приватного будинку під Києвом.

Звернувшись до нас з метою встановити 7 замкових циліндрів на кількох дверях свого будинку, включно з внутрішніми. Відразу клієнтом була поставлена задача, щоб всі двері відкривалися одним ключем.

Клієнтові були запропоновані циліндри від різних виробників та різних ключових платформ. Вібір був зроблений на патентованій платформі Mul-T-Lock Integrator з функцією Emergency. Функція Emergency дозволяє при вставленому з одного боку циліндра ключі, відкривати іншим ключем з другої сторони.

Враховуючи, що ми є авторизованим сервісним центром, ми виконали завдання клієнта вчасно та якісно.

 

Зверніться до нас і ми Вам також допоможемо підібрати рішення безпеки дверей саме для ВАС!!!

 

Наші контакти:

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

тел: 044 365 13 30

E-mail: info77@locksmaster.ua

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *