Дублікат сейфового ключа – швидко та якісно в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

З початком літа розпочинається сезон відпусток. Тож часто виникає така ситуація, що потрібного відповідального співробітника немає на робочому місці, а разом із відсутнім співробітником тимчасово зникають ключі, за які він відповідає. Саме така ситуація мала місце у чергового нашого клієнта. Бо коли співробітник пішов двотижневу відпустку, ключ від сейфу так само пішов «відпочивати», що значно ускладнило роботу компанії.

Тож аби така ситуація не повторилася у майбутньому, було прийняте рішення зробити дублікат ключа. І представники компанії відразу ж звернулися до нас в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48, адже раніше співпрацювали з нами щодо заміни замків і лишилися повністю задоволені співробітництвом.

«ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 є провідним локсмайстер-центром на Правому березі м. Києва та має в наявності не лише усе необхідне для виготовлення дублікатів обладнання, а й знання і досвід, набутий протягом багатьох років успішної роботи. Ми виготовляємо дублікати будь-яких ключів до будь-яких замків, включаючи ключі до замків відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE тощо.

Важливо що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація, наші майстри систематично підвищують свою кваліфікацію на тренінгах Федерації, мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт з монтажу та обслуговування продукції безпеки, що, в свою чергу, гарантує нашим клієнтам найвищу якість, оперативність та конфіденційність при виготовленні дублікатів ключа.

Ми виготовляємо:

 • ключі до сувальдних (сейфових) замків
 • ключі до банківських сейфів
 • ключі англійського типу
 • ключі до автомобілів
 • електронні ключі
 • ключі до домофонів
 • дублікати карток до готельних замків,
 • ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

Переваги «ЛоксМайстер Київ-Центр»:

 • виключно оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,
 • багаторічний досвід майстрів;
 • можливість виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч. за безготівковим розрахунком.
 • зручне місце розташування у центрі м. Києва

«ЛоксМайстер Київ-Центр» є офіційним дилером брендів Мul-T-Lock та Abloy. Отже, має офіційний сертифікат та офіційно уповноважений на виготовлення дублікатів ключів цих всесвітньо відомих брендів, з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок на території України з наданням усіх офіційних гарантій.

Отже, новий сейфовий ключ нашому клієнту було виготовлено у швидко, якісно та у повній відповідності з оригіналом, за що він був щиро вдячний.

Окрім виготовлення дублікату ключа, фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр», як завжди, надали усі необхідні консультації з питань безпеки. Ми завжди готові допомогти своїм клієнтам обрати, замовити необхідну продукцію безпеки змонтувати її, виконати необхідне сервісне обслуговування. Адже саме це є дієвою гарантією безпеки. Наша мета – зробити ваш захист якісним, надійним та ефективним! Звертайтесь в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *