Локсмайстри радять перед відпусткою перевірити свої двері і замки в них.

Початок літа це завжди приємна пора. Пора відпочинку і початок сезону відпусток, поїздок та нових вражень.
Саме тому, прикро буде, якщо ваші найбільш яскраві враження будуть зіпсовані квартирною крадіжкою. А це, як показує статистика, найчастіше трапляється саме в період відпусток. Коли власники помешкань покидають свої домівки і безтурботно гріються на сонечку, чи милуються навколишніми краєвидами та роблять селфі.
Прикро, але саме в цей час квартирні крадії стають до роботи, бо усвідомлюють, що господарі будуть відсутні тривалий час. І, навіть якщо у вас в помешканні не зберігається багато цінностей, то найгірші почуття у вас все одно залишаться надовго. Адже, гармидер, який залишать крадії у вашій оселі не буде відпускати вас тривалий час. Це і перевернуті ліжка, і ходіння по постільній білизні, і вивернуті шухляди шаф та секретерів, а також спожиті крадіями ваші колекційні алкогольні напої, які ви готували до урочистих подій… та багато інших неприємних вражень, повірте.

Що ж зробити, щоби мінімізувати ризик стати жертвою зловмисників?
Перше, радимо оглянути свої двері і задати собі питання: «Який в них встановлено замок/циліндр (лічинка, секрет). Якщо циліндр нормальної якості, то запитайте себе, як давно ви його міняли. Бо, по перше, за той час, поки ваш циліндр стояв у ваших дверях, ключі від вашого помешкання, впевнений, пройшли не через одні руки. Також візьміть до уваги той факт, що, який би якісний та сучасний секрет у ваших дверях не був на момент встановлення дверей, але з часом і ця технологія могла застаріти, а зловмисники опанувати нові методи відкриття/зламу. Адже їх технології теж, нажаль, не стоять на місці.

Отже, ви оглянули ваші двері і вирішили замінити ваш циліндр. Але, окрім, так званих, інтелектуальних методів відмикання існують цілком розповсюдженні вандальні методи відмикання. Розвиток сучасних технологій в галузі матеріаловедення, дозволяє створювати інструмент, який здатний різати різноманітні метали та їх сплави.
Тому, щоби ваш новий та надійний циліндр залишився неушкоджений та виконував функції по захисту, його потрібно надійно захистити захисною фурнітурою та броненакладками.
Тут хотілось би трохи зупинитись. І фурнітура і броненакладки мають бути від відомих в світі виробників. Це буде запорукою того, що вони таки захистять циліндр і механізм замка від жорстких вандальних атак рублячим та ріжучим інструментами.

Також радимо оглянути двері в цілому. Раптом вам «замуляв» око їх дизайн і ви воліли б його оновити, то ви зможете це зробити після відпустки, обравши потрібний дизайн. Це ви теж можете зробити за допомогою локсмайстрів.
Мережа магазинів ЛоксМайстер має в своєму асортименті велику кількість надійних замків і циліндрів від відомих світових виробників, а також захисну фурнітуру, яка виготовлена з міцних матеріалів і має привабливий дизайн, а отже забезпечить не тільки надійний захист а й гармонійний вигляд вашої оселі.
Якщо ви не можете визначитись з потрібними вам пристроями захисту і елементами дизайну, радимо завітати до найближчого до вас магазину мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер. Наші менеджери допоможуть вам з конусльтацією та запропонують потрібну вам продукцію.
А наші кваліфіковані майстри-інсталятори допоможуть вам з її встановленням з виїздом за вказаною вами адресою. Ми завжди раді бачити вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *