Двері евакуаційних виходів Ramada Encore оснащені надійними дотягувачами RYOBI®

Готель Ramada Encore енергійно розвивається на ринку гостинності Києва, завдяки активній діяльності в сфері проведення тренінгів та семінарів. Для цього на базі готелю обладнано більше десяти комфортних конференц-залів.
 
АС-менеджери з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер Академмістечко» вже надавали свою допомогу під час будівництва Ramada Encore, і успішно продовжують свою співпрацю з підприємством, оскільки керівництво готелю не втомлюється піклуватися про рівень безпеки своїх гостей. Управлінський персонал Ramada Encore прийняв рішення про заміну дверних дотягувачів на дверях евакуаційних виходів. Таким чином, стандартні дотягувачі 2 класу, які базово постачаються у комплекті з дверима, замінили якісними японськими дотягувачами RYOBI® (ріобі) Преміум класу, моделі D-2550. Виявилося, що саме ці дотягувачі повністю відповідають вимогам протипожежної безпеки, а також демонструють високу зносостійкість у важких експлуатаційних умовах. RYOBI® (ріобі) D-2550 у кількості 100 одиниць були встановлені на усіх дверях евакуаційних виходів готелю.
 
Модель RYOBI® (ріобі) D-2550 є універсальною для більшості внутрішніх і зовнішніх дверей, характеризується можливістю застосування на протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60 хвилин, регулюванням класу (з 1 по 4), універсальною тягою, сертифікована згідно EN1154 , забезпечена гальмами відкривання. Варто відзначити, що Ramada Encore не випадково обрав дотягувачі саме японської компанії RYOBI®. Уже півтора року, як усі апартаменти готелю укомплектовані дотягувачами моделі RYOBI® D-2050T, і ті відмінно демонструють себе в складних експлуатаційних умовах.
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *