Захист і естетика VIP-зони стадіону «Металіст»

Стадіони, як місця великого скупчення людей, входять до категорії об’єктів з підвищеними вимогами безпеки. Не усі гості шумних спортивних заходів знають, що крім футбольного поля та трибун, на території комплексу присутня безліч службових зон, приміщень для гостей і обслуговуючого персоналу, які потребують надійного захисту та контролю доступу.
 
Предметом професійного інтересу групи АС-менеджерів з роботи на об’єктах магазину «ЛоксМайстер Академмістечко» стала зона для VIP-гостей харківського стадіону «Металіст».
Спільно з відомим в Україні виробником дверей і вікон, компанією «Модус» реалізовано завдання щодо забезпечення надійного контролю доступу на всіх дверях гостьової VIP-зони стадіону. Завдяки високому професіоналізму інженерів і техніків персоналу компанії у виробничих умовах була виконана якісна врізка електромеханічних замків ABLOY® (аблой), кабелепроходів LINK® (лінк), а також врізної серії дотягувачів RYOBI®
(ріобі). Якість даного виду робіт є особливо важливою, тому що від правильності, акуратності та професійності їх виконання залежить функціонування пристроїв у майбутньому. За допомогою електромеханічних замків ABLOY® (аблой) були повністю забезпечені вимоги безпеки з контролю входу/виходу з обох сторін (модель EL 561), а також функцією антипаніки (модель EL 560).
 
Вищезазначена продукція має естетичний вигляд і абсолютно не порушує зовнішній дизайн дорогих дверних конструкцій, при цьому забезпечуючи повну надійність та безпеку гостей стадіону.
 
 
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *