Двері RB-DOORS витримують найагресивніші спроби зламу!

Вхідні двері – ключ до безпеки будь-якого помешкання. Високоякісні вхідні двері в першу чергу мають бути виготовлені з урахуванням усіх сучасних вимог, що забезпечують максимальний захист. Тому якість – і технології і матеріалів – має бути на найвищому рівні. 

Крім конструктиву, що забезпечує надійність і довговічність, безпечні вхідні двері повинні мати високий рівень тепло- і звукоізоляції, естетичний зовнішній вигляд і бути зручними у користуванні.
Усім цим критеріям повною мірою відповідає представлена в мережі магазинів «ЛоксМайстер» продукція  ізраїльської компанії Rav-Bariach (Рав Баріах), яка спеціалізується на виробництві дверей RB-DOORS® (рб-дорз).
 
 
Rav-Bariach – один з світових лідерів з виробництва вхідних дверей безпеки, які до 2011 року були відомі українському споживачеві під брендом MUL-T-LOCK® (мультилок). 
 
Магазин «Локсмайстер на Подолі» (м. Київ) вже понад 12 років продає, обслуговує та ремонтує двері RB-DOORS®. Фахівцям магазину «Локсмайстер на Подолі» часто доводиться мати справу з надзвичайними ситуаціями, коли двері RB-DOORS® з честю витримують найагресивніші спроби зламу.
 
Ось і цього разу питання стояло уберегти людське життя, тому у найгучніший і найбільш негуманний  спосіб, а саме: з використанням спецінструменту, Служба з Надзвичайних ситуацій "воювала" з дверима Mul-T-Lock® ( RB-DOORS®).
 
Загроза розповсюдження полум’я та задимленість значно погіршували умови роботи. Ситуація змушувала пожежників хвилюватись, тим більше, що сусідські металеві та дерев’яні двері  були вибиті менш, аніж за хвилину. 
 
На щастя, постраждали лише двері – металева конструкція та дубові фасади. А захисні властивості та міцність дверей були відзначені найвищою оцінкою. 
 
 
Вхідні високобезпечні двері RB-DOORS® – це синонім захищеності для мільйонів споживачів у всьому світі. Це двері, що відповідають найвищим вимогам світових стандартів до продукції безпеки як для приватних, так і для корпоративних об’єктів.
 
RB-DOORS® забезпечують надійний захист квартири від зламу за допомогою спеціальних пристроїв та інструментів: сокири, лома, електродрилі, автомобільного домкрата і т.п., Завдяки унікальній конструкції дверей RB-DOORS® повністю виключена можливість демонтажу рами, яка бетонується при установці, полотна та пристроїв замикання із зовнішньої сторони.
 
Вхідні двері RB-DOORS® популярні в світі завдяки новітнім технологіям у виробництві і відмінним споживчим якостям, які зробили їх не лише кращою системою безпеки для житлових і комерційних приміщень, але й повноцінним елементом декору, здатним забезпечити найрізноманітніші дизайнерські рішення.
 
Чому ми рекомендуємо двері RB-DOORS®:
 Найвищий рівень безпеки – захист від різноманітних видів атак;
 Випробування продукції на внутрішньому ринку виробника в умовах загострених воєнних конфліктів;
 Повний цикл виробництва на найсучаснішому високотехнологічному заводському обладнанні; 
 Широкі можливості для декору; 
 Наявність на складі та можливість установки протягом 48 годин. 
  
Отже, бережіть себе та своє майно. І будьте впевнені, що господарі цих дверей знову обрали для себе високобезпечні  вхідні двері RB-DOORS®, бо ніхто краще них не захистить майно.  
 
 

 

А фахівці мережі «ЛоксМайстер» в разі потреби завжди готові надати Вам всебічну підтримку з питань безпеки.

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *