Чернівецьке вище професійне художнє училище № 5 обирає «ЛоксМайстер Буковина»

Громадські заклади, що генерують значні потоки відвідувачів, зокрема, заклади науки та освіти, особливо потребують якісної продукції безпечного замикання. Адже через вхідні двері цих установ щодня проходить значна кількість відвідувачів: студенти, співробітники, гості та ін. 

Тому навантаження на них завжди надзвичайно велике, а отже, існує потреба у оснащенні вхідних дверей в цих закладах якісною продукцією безпечного замикання: замками, дотягувачами, ефективними системами контролю доступу.
 
Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» – єдина в Україні спеціалізована мережа, яка з 2001 року займається продажем широкого спектру продукції безпечного замикання провідних світових компаній: MUL-T-LOCK®, ABLOY®, ROSTEX®, RYOBI®. Саме тому фахівці мережі «ЛоксМайстер», ефективно поєднуючи продукцію різних виробників, в змозі запропонувати найкраще рішення як з огляду безпеки, так і за співвідношенням «ціна-якість».
 
Зокрема, нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Буковина» (м. Чернівці) звернулась дирекція Чернівецького вищого професійного художнього училища № 5. В зв’язку зі заміною вхідних дверей в училищі виникла потреба в доукомплектуванні їх надійними замками і дотягувачами. Основною вимогою була надійність продукції, оскільки це освітній заклад, то ж ресурс експлуатації мав бути розрахований на велику кількість циклів. 
 
 
Після з’ясування технічних параметрів дверей, фахівці магазину «ЛоксМайстер Буковина» запропоновали основний однонаправлений замок SANTOS® Sash Lock 712 серії (Португалія), а також дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей RYOBI® D-1554 UNIV (Японія). 
 
Однонаправлений замок Santos® Sash Lock – це чудовий взірець дизайнерської думки та якості, що не лише пасує до будь-якого інтер’єру і архітектурного ансамблю, а й завдяки високому рівню надійності відзначається безперебійною механічною функціональністю та універсальністю.
 
Особливістю SANTOS® Sash Lock 712 серії є оснащення об’ємним ригелем прямокутної форми та заскочкою на роликовій основі. Крім того, корпус захищений укріпленою пластиною, що створює безпеку серцевини. Ригель забезпечений спеціальною металевою вставкою, що захищає його від уражень та злому.
 
 
Продукція корпорації RYOBI® – це, перш за все, точність та якість, помножена на десятиліття досвіду. Це дало змогу виробам RYOBI® здобути репутацію лідера на світовому ринку з виробництва дотягувачів.
 
RYOBI® D-1554 UNIV – дотягувач для внутрішніх та зовнішніх дверей, серед основних переваг якого:
 Країна-виробник: Японія;
 Регулювання початкової та кінцевої швидкостей зачинення;
 Ресурс експлуатації (циклів): 1 000 000; 
 Робоча температура: -20°С… + 45°С; 
 Різноманітні кольорові рішення  (сріблястий, білий, темно-бронзовий). 
  

Отже, тепер студенти Чернівецького вищого професійного художнього училища будуть долучатися до прекрасного, не турбуючись про те, що двері рідного навчального закладу не закриті. Адже контроль за безпекою покладено на надійну та якісну замкову продукцію португальського та японського виробництва, яку оперативно встановили спеціалісти магазину «ЛоксМайстер Буковина».
 
В разі потреби кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» також завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 

 

Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!

 

Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *