Захисна фурнітура Ростекс (Rostex) – тримає оборону

Сумну картину понівеченого Ростексу приніс нам наш постійний клієнт Михайло. Придбавши декілька років тому корпус замку Сантос ( Sashlock Santos 385 (BS45 85мм SS SP), циліндровий механізм Mul-T-lock Interactive та захисну фурнітуру Rostex Decor.  
Наш майстер грамотно та якісно встановив це комплексне рішення використовуючи всі передбачені виробником точки кріплення.
Як результат всього ми бачимо що при спробі проникнення в оселю було витрачено чимало часу, повністю понівечено зовнішню декоративну накладку.
Як ми бачимо на фото знизу внутрішня броненакладка залишилась повністю неушкодженою завдяки тому що виробник використовує загартований комплект кріплення, броненакладка має товщину загартованої сталі 4 мм. Цілісність конструкції забезпечує спосіб виробництва – лиття. Захисна фурнітура Rostex Decor –  сертифікована на 4 класу безпеки.

Отже, збиток нашого клієнта – це кошти які він витратив на нову броненакладку. І можемо сказати що це майже нічого порівняно з тим щоб було аби він декілька років тому вирішив зекономити встановивши звичайні щітки або накладки.
Отже Локсмайстер на Подолі нагадує Вам про необхідність комплексного підходу до безпеки дверей, звертати увагу не лише на складність ключа а й на те як захищений корпус замка та циліндр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *