Двері Замки Решітки Сейфи – будуй свою безпеку з ЛоксМайстр Академмістечко

Прийшов час, коли передбачити ситуацію та зіграти на випередження – це єдиний шанс залишитись з тим, до чого йдешь усе життя. Втратити цінності та отримати стрес від того, що хтось крім рідних, близьких чи спіробітників мав змогу відвідати твій : Будинок; Квартиру; Офіс… Це – реальна проблема сьогодення.

Магазин ЛоксМайстер Академмістечко разом з групою професійних Локсмайстрів, готові надати комплекс рішень за дапомогою яких можливо не стати жертвою нахабних та часом неконтрольованих елементів, які важають, що вони можуть все у тому числі посягати на те , що їм не належить.


ЛоксМайстер Академмістечко пропонує 4 варіанти комплексної безпеки: 

1. Вхідні двері безпеки.

Головним і першим елементом безпеки для будь- якого об`єкту – є двері. Від того наскільки вони конструктивно правильно виготовлені та встановлені , залежить наскільки довго вони зможуть вистояти у разі застосування до них вандальних методів взлому. 

Пропонуємо обрати двері від ізраїльського виробника компаниї RB-DOORS (МUL-T-LOCK*). 

   Двері броньовані 

Від комплекту з трьох складових, які вказані вище, залежить наскільки довго та з яким інструментом має працювати професійний крадій, для того, щоб потрапити саме до Вас. Не дайте шанс зробити все швидко.

Замовне монтаж надійного корпусу замка від : MUL-T-LOCK, Abloy, Santos, Yale. Додайте циліндр високої секретностіAbloy, Kaba, MUL-T-LOCK.  Встановіть фурнітуру: Rostex, MUL-T-LOCK.  

Монтаж замкаРозсувні Гарати від Шикметал – це захист вікон та дверей , який завадить грабіжникам після маніпуляцій з ними, дати можливість безперешкодного доступу далі на об`єкт.

ЛоксМайстер Академмістечко рекомендує розсувний механізм від ШикМетал, як ультимативний елемент безпеки. 

Грати на вікна

Сейф – це невід`ємна частина до всіх можливих засобів безпеки, тому він має місце бути.
Для вибору сейфу потрібно визначитись, з його розмірами, тим, що планується в ньому зберігати та якого типу має бути замок: ключовий; електронний; комбінований. 
Мережа магазинів ЛоксМайстер пропонує ексклюзивні сейфи компанії Паритет з технологією KnockN` Lock.
Сейф Паритет
Головним висновком є те , що безпека має бути комплексною, з врахуванням усіх можливих варіантів захисту.
Магазин ЛоксМайстер Академмістечко – допоможе Вам у виборі найкращих рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *