Дверна 3G магнітна броненакладка з магнітним ключем від компанії Disec (Італія).

Застосування броненакладок, або (як їх ще називають) протекторів разом із високосекретним циліндром є запорукою вашої безпеки. Броненакладка або протектор захисний для вхідних дверей призначений для захисту циліндра замка (серцевина замка, личинка замка, вставка замка) від зламу, оскільки має загартовану пластину для його захисту. Броненакладки на циліндр можуть встановлюватися як на додатковий замок так і на основний та застосовуватись разом з дверними ручками «на розетці».

В даному огляді ми хочемо Вам представити відомого італійського виробника врізних, накладних, магнітних та декоративних броненакладок, який працює на ринку безпечного замикання з 2000 року.
Це компанія Disec (Італія). Інженери цієї компанії надали ринку революційне рішення – броньовану магнітну 3G накладку з поворотною антивандальною кришкою DISEC MAG 3G.
Її основні відмінності полягають в тому, що ця броненакладка має магнітний ключ з трьома магнітами всередині. Кожен з магнітів здатен займати унікальне положення, на будь-якому куті обертання на 360 градусів. Для відкриття протектора необхідно, щоби усі біполярні магніти в протекторі правильно спозиціонувались відносно магнітів в ключі.

У зачиненому стані кришка броненакладки разом із гартованою захисною пластиною повністю перекривають поворотну частину циліндра і ключовий отвір. Отже, циліндр повністю захищений від відмичок або інших сторонніх предметів, за допомогою яких зловмисники намагатимуться відкрити, або зіпсувати замок. Відкрити кришку можна лише за допомогою спеціального ключа, який необхідно прикласти по лицьової сторони броненакладки на декілька секунд та повернути на 180 градусів за годинниковою стрілкою. Доступ до замка закривається так само. Шляхом обертання ключа разом із захисною шайбою на 180 градусів проти годинникової стрілки.

Цю броненакладку марно свердлити, оскільки під поворотною кришкою встановлений протектор з гартованої сталі. Таким чином, замок неможливо зламати, пробити або спробувати підібрати відмичку – лічинка з усіх боків захищена від несанкціонованого доступу.

Що надає DISEC MAG 3G і в чому ж її основні переваги?
Перше, що хочеться зазначити, що на відміну від аналогічних магнітних броненакладок, DISEC MAG 3G, має три незалежні біполярні неодимові магніти, які здатні обертатись на 360 градусів і займати положення у відповідності з магнітним кодом ключа.
Завдяки цьому, дана накладка НЕ МОЖЕ бути несанкціоновано відкрита шляхом впливу на неї магнітним полем потужного магніту. Відкриття можливе тільки «рідним» магнітним ключем.
Броненакладка DISEC MAG 3G це перш за все захист від:
– вандалізму
– відмичок
– бампінгу
– самоімпресії.

А також:
Ультимативний захист від Ручного та Електроінструменту.

І ще – захист від пилу, бруду та спроб сторонніх “доброзичливців” зіпсувати вам циліндр шляхом встромляння в ключовий отвір сторонніх предметів (сірники, дріт), або заливання клею.

По суті, встановлюючи броненакладку DISEC MAG 3G, ви отримуєте повноцінний додатковий замок класу HIGH SECURITY з усіма притаманними можливостями: перекодування запірного механізму броненакладки, ключів та перекодування декількох броненакладок під відкриття одним ключем (якщо ви маєте дві броненакладки на одних дверях, або декілька броненакладок на різних дверях).

Окремо хочеться додати, дані протектори можуть постачатись у різних варіантах обробки: нержавіюча сталь матова, хром матовий, хром полірований, латунь PVD, латунь матова, бронза сатин, хром чорний.
Це особливо зручно, коли треба підібрати протектор в одному кольоровому рішенні з дверною ручкою. Таким чином протектор DISEC MAG 3G не тільки захищатиме, а й служитиме елементом декору.
Отже, ми бачимо, що сьогодні броненакладка вже стала сучасним трендом стилю вхідних дверей.

У мережі магазинів “ЛоксМайстер” ви зможете не тільки підібрати необхідний вам захист циліндру, а й отримати комплексне рішення з безпеки та декору ваших дверей шляхом підбору необхідних замків, циліндрів і броненакладок в стилі з іншою наявною фурнітурою і дизайном приміщення.
Наші спеціалісти нададуть вам необхідні консультації, а майстри-інсталятори встановлять самі складні рішення на ваші двері, зробивши необхідні заміри з виїздом безпосередньо до місця встановлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *