Ефективна безпека починається з консультації в «ЛоксМайстер Київ Центр»!

Незважаючи на розміри та особливості об’єкта, який Ви плануєте захистити, робота по побудові ефективних систем безпеки та комплексних рішень розпочинається з консультації, адже сучасні засоби безпеки: замки, циліндри, фурнітура, системи контролю доступу та ін. є технічно складними пристроями, що потребують для їх монтажу та налаштування відповідних знань, досвіду та професіоналізму. Тому таку значну увагу ми приділяємо саме цьому аспекту роботи, оскільки від того, наскільки повно та правильно ми визначимо потреби клієнта, це значною мірою буде впливати на очікуваний рівень захисту та, відповідно, його задоволеність.

Отже, особиста консультація майстра магазину з виїздом на об’єкт (квартиру, офіс, будинок, комерційні та промислові об’єкти) для здійснення оцінки та визначення технічних можливостей побудови ефективної системи захисту – річ необхідна. Після огляду об’єкту фахівець магазину не лише запропонує найкраще рішення для конкретного об’єкту, а й надасть весь комплекс консультацій щодо того, як забезпечити найкращий захист об’єкта, допоможе Вам підібрати найкращу продукцію безпеки відповідно до Ваших вимог і побажань.

Фахівці «ЛоксМайстер Київ Центр» володіють унікальним багаторічним досвідом по роботі з продукцією безпеки та на практиці знайомі з технічними характеристиками і особливостями різних моделей замкової продукції провідних світових виробників, технічними тонкощами їх монтажу та експлуатації.

Усі спеціалісти нашого магазину є членами Української Локсмайстер Федерації та постійно відвідують відповідні тренінги, що є гарантією високого професіоналізму. В своїй роботі ми неухильно дотримуємось кодексу етики члена УЛФ, зокрема і принципу конфіденційності, а також усіх міжнародних угод щодо роботи з продукцією безпеки.

Звертайтесь до нас за адресою вул. Гоголівська , 48, за телефоном: 044 486 1168 у робочий час, та за Е-mail info22@locksmaster.ua – у позаробочий. Ми допоможемо Вам вирішити будь-які питання з безпеки Вашого об’єкту. Консультація фахівців «ЛоксМайстер Київ -Центр» зекономить Ваш час, гроші та нерви, адже у питаннях безпеки дрібниць не буває!

One comment on “Ефективна безпека починається з консультації в «ЛоксМайстер Київ Центр»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *