Дверна фурнітура ROSTEX ALBACETE OVAL та VIGO OVAL доступна до замовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр»!

Лінійка дверної фурнітури для профільних дверей, доступна до замовлення та придбання в   «ЛоксМайстер Київ-Центр», поповнилася новими моделями. Цього разу це продукція популярного чеського виробника – компанії  ROSTEX®, яку добре знають наші клієнти, а саме дверна фурнітура ROSTEX® для профільних дверей на роздільному щитку ALBACETE OVAL та VIGO OVAL. 
ROSTEX® ALBACETE OVAL та VIGO OVAL на роздільному щитку завдяки оптимальному поєднанню високої якості, надійності та помірної ціни стануть чудовим рішенням як для виробників  профільних дверей, так і приватних клієнтів. Додатковий аргумент на користь придбання даної фурнітури – традиційна довговічність механізмів ROSTEX®, що підтверджується роками безвідмовної роботи. 


Нова дверна фурнітура ROSTEX® може встановлюватись на дверний профіль товщиною в діапазоні 38-52 мм. за допомогою наскрізного кріплення фіксуючим металевим елементом, що забезпечує підвищену стійкість конструкції,  а наявність зворотної пружини дозволяє функціонувати при великому експлуатаційному навантаженні, наприклад, у громадських місцях.

Лаконічний дизайн нової фурнітури ROSTEX® пасує до переважної більшості дизайнерських рішень. Причому, ROSTEX® ALBACETE OVAL в аутентичній обробці «нержавіюча сталь матова» має лаконічну заокруглену форму та овальний щиток і, дякуючи подібному дизайну, може бути скомбінована з захисною фурнітурою. В свою чергу, ROSTEX® VIGO OVAL має пряму форму з вираженим кутом та овальним щитком.

Дверна фурнітура ROSTEX ALBACETE OVAL та VIGO OVAL є універсальною та може бути  як міжкімнатною на роздільних щитках, так і захисною на цільному щитку, залежно від комплектації, що дозволяє оформити помешкання у єдиному вишуканому європейському стилі!

Дверні ручки ALBACETE OVAL та VIGO OVAL мають сертифікацію згідно стандарту EN 1906 та комплектуються щитками PZ, BB,WC. В нашому асортименті доступна до замовлення фурнітура для профільних дверей на суцільному щитку з протектором та у варіанті без протектора. На Ваш вибір такі обробки: «біла фарба», «латунь полірована», «хром полірований».


Надійна та практична дверна фурнітура ROSTEX® ALBACETE OVAL та VIGO OVAL — це вдалий вибір для тих, кого цікавлять якість та стиль! І вона вже доступна до замовлення в «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *