відпустка зі спокоєм на душі

Привіт  друже . Ти вже мабуть купив тур до соняшних Єгипту  чи Турції , чи можливо навіть щось езотичніше . Ти вже думками в теплих краях , смажиш під палючим своє зблідле за рік тіло на пляжному  пісочку, попиваю чи холодне пивце  , заглядаєш за симпатичними дівчатами , щоб  переконатись ,що твоя красуня  жінка все ж краща. Життя склалося , життя супер. Але є один нюанс якісь чуваки , “члени “ЛГБТ”. Вирішили погосподарювати в тебе в хаті , знайти  чим поживитись, перевернули все вверх дном , і забрали дійсно останнє бабло , коштовні прикраси які ти за щасливі роки життя дарував дружині  і дітям , запхали руки в твої труси , стирили ноутбук на котрому ти у вільний час рубався в “танчки”, 55дюймовий LED-3d-smart TV  я навіть незнаю як вони винесли , так щоб сусіди небачили  і недай Боже , сперли карабін з патронами,  котрий ти нещодавно прикупив , мінімум за 900$ , звісно заздалегіть зробивши дозвіл .  От  розжарування і депресняк , не доведи господи “запой” тебе чекають по приїзді додому . А знаєш чому так сталося ? А тому , що ти неподумав ,як ти то все своє добро зачиняєш чи надійно, томущо в тебе нема що красти , як помилково вважає більшість.
Задумався ? То подзвони нам  у Локсмайстер центр що у м.Львів по вул Митрополита Андрея 14 . 032 237-37 33.  і ми встигнемо виправити недолік , відсутності безпеки , такого житла.

P.S. для тих хто каже та в мене є сигналізація нащо мені ті ваші замки. Порахуйте приблизно скільки часу є в злодія  до того часу як спрацює сигналізація + приїзд наряду . Тоді ви зрозумієте наскільки це довго 7хвилин .
приблизно з такою ж швидкістю працюють злоді у вас вдома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *