Дверна захисна ручка – найперший захисний рубіж від зловмисників

  Що ми відносимо до поняття дверна захисна ручка? Це або загальна броньована накладка на циліндр замка впарі з натискною ручкою, або окремо броньований протектор циліндра замка та  окремо ручка з накладкою.

Як експерти в безпеці дверей можемо запевнити, щоб убезпечити себе від злому потрібно застосовувати комплексний підхід. Тобто монтувати якісні броньовані двері, до них якісні трьох- чотирьох напрямленого відмикання замки з циліндрами високої секретності. І до цього додавати охоронну сигналізацію.

Але не менш важливим є захисні броньовані накладки на циліндри. Адже зловмисник в першу чергу звертає увагу на них та на сам циліндр   а вже потім на двері, щоб проникнути до приміщення без зайвого шуму і пилу. Тому радимо не відкладати це питання на задній план, а ознайомитись з асортиментом продукції від провідних світових виробників захисної фурнітури Disec (Італія), Rostex (Чехія), Mul-T-Lock (Ізраїль) та Abloy (Фінляндія).

В магазині “Локсмайстер Буковина” по вул. Шевченка 52 Ви можете побачити, протестувати та отримати кваліфіковану консультацію щодо дверної фурнітури. Ми підберемо для Вас надійні, потрібного кольору та дизайну захисні ручки по ціні офіційних представників.

І пам’ятайте, що вже зовнішній вигляд та наявність брендового маркування відлякує професійних грабіжників. Що убезпечить Вас не тільки від проникнення, але й можливо дасть змогу неодноразово зекономити на заміні понівечених злодіями дверей, замків, циліндрів та дверної фурнітури.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *